Emoji akiniai

View as Grid List

Prekių 1-24107

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-24107

Page
per puslapį

Emoji receptiniai akiniai vaikams

Koreguoti regėjimo defektus patiems mažiausiems yra daug pastangų reikalaujanti užduotis ir tam reikalingi geri akiniai. Emoji – nuosavas Kodano prekės ženklas – buvo sukurtas turint omenyje šį iššūkį. Kaip dalį jos siūlome kruopščiai suprojektuotus ir madingus akinių rėmelius, kurie leidžia saugiai ir efektyviai koreguoti trumparegystę, toliaregystę ir astigmatizmą – vaikams ir paaugliams. Tai dėmesį patraukiantys ir reguliariai nešioti skatinantys akiniai, o tai vienas didžiausių sunkumų, su kuriais susiduria globėjai!

Aukštos kokybės Emoji akiniai vaikams

Emoji vaikiškuose akiniuose naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos – tiek lengvi, tiek patvarūs. Dėl to rėmas yra patogus net ir nuolat naudojant ir gerai toleruoja iššūkius, kylančius su kiekviena nauja diena. Kartu su gerai apgalvotu dizainu, sukurtu geriausių specialistų, jis užtikrina stabilumą ir tikslią sėdėjimą ant nosies ir ausų – be spaudimo, bet ir be reikalo. Vaikas gali bėgioti, šokinėti ir pasilenkti laikydamas rėmą iš pradžių pasirinktoje padėtyje. Tai saugumo garantija ir efektyvi regėjimo defektų korekcija.

Emoji – neįprasta alternatyva vaikams ir paaugliams

Tarp Emoji akinių rasite įvairių rėmelių, tinkančių tiek mergaitėms, tiek berniukams, ir ne tik kelerių metų, bet ir įžengiantiems į paauglystę. Gaminiai pasižymi dideliu spalvų pasirinkimu. Nuo klasikinių juodos, rudos, auksinės ir tamsiai mėlynos spalvos, per mėlyną, rožinę ir raudoną iki skaidrių ir pusiau permatomų šviestuvų. Patirtis rodo, kad jauniausi vartotojai renkasi ryškias ir džiaugsmingas spalvas, o paaugliai – prislopintas versijas, kurios per daug neišsiskiria iš priimtų drabužių. Emoji receptinių akinių formose dominuoja klasika: apvalūs, ovalūs ir stačiakampiai. Dauguma rėmų yra šiek tiek masyvesnės konstrukcijos, aiškiai matomos ant veido. Prekės ženklo kataloge yra ir subtilesnių modelių, daugiausia pagamintų iš metalo. Tokia įvairovė leidžia tiksliai priderinti Emoji akinius prie vaiko ar paauglio grožio ir skonio.

Emoji akiniai – išreiškia vaiko skonį ir asmenybę

Prekės ženklas taip pavadintas dėl priežasties. Jaustukai (emoji) išreiškia daugiau nei kelias dešimtis žodžių. Tai atsispindi įvairiame Emoji vaikiškų akinių dizaine. Spalvų, formų ir raštų gausa leidžia rinktis rėmelius, kurie atitiks vaiko skonį ir efektyviai išreikš jo asmenybę. Ar norite, kad jūsų vaikas noriai nešiotų akinius, taisydamas savo regėjimo defektą? Leisk jam pasirinkti savo mėgstamiausią! Tokius, kuriuose ji jausis gerai ir efektyviai kurs savo įvaizdį.

Puiki kokybė už gerą kainą

Vaikų regėjimo sutrikimai gali pasikeisti net per labai trumpą laiką. Negana to, jauniausių skonis greitai keičiasi, o tai, ką jie mėgo prieš kelis mėnesius, šiandien gali būti įtrauktų į vengtinų dalykų sąrašą. Būtent todėl Emoji receptiniai akiniai vaikams asocijuojasi su patraukliomis kainomis – kad poreikis pakeisti rėmelį nauju nebūtų pernelyg varginantis globėjus.

Žiūrėkite kitų prekių ženklų vaikiškus akinius:

  • Vaikiški akiniai Belutti
  • Disney akiniai vaikams
  • Moretti vaikiški akiniai
  • Vaikiški polaroidiniai akiniai
  • Ralph Lauren vaikiški akiniai
  • Ray-Ban vaikiški akiniai nuo saulės
  • Vaikiški Vogue akiniai
  • Visi vaikiški akiniai