ReNu Advanced 360 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

12,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

ReNu® Advanced yra modernus, daugiafunkcinis visų minkštųjų kontaktinių lęšių priežiūros sprendimas. Remiantis triguba dezinfekcijos sistema ir koncentruota formule, jis sunaikina 99,9% pavojingų mikroorganizmų ir visapusiškai prižiūri lęšius vos per keturias valandas! Tai vienos iš optikos pramonės lyderių – Bausch&Lomb – gaminys.

 
Lęšių drėkinimas - formulė, praturtinta itin drėkinančiomis medžiagomis, leidžia skysčiui atkurti optimalų lęšių hidratacijos lygį, žinomą nuo pat jų išėmimo iš lizdinės plokštelės.
Triguba dezinfekavimo sistema - ReNu® Advanced yra modernus lęšių priežiūros sprendimas, pagrįstas naujoviška, triguba dezinfekcijos sistema. Dėl šios priežasties jis pašalina visas per dieną susikaupusias pavojingas priemaišas, įskaitant net 99,9% mikroorganizmų.
Valymas per 4 valandas - dėl kruopščiai sukurtos formulės preparatui reikia tik keturių valandų, kad atkurtų lęšių būklę saugiam ir patogiam naudojimui.
Lęšių minkštumas ir lankstumas - reguliarus ReNu® Advanced naudojimas leidžia išlaikyti lęšių lankstumą ir minkštumą, reikalingą patogiam ir saugiam naudojimui visą dieną.
Koncentruota formulė - ReNu Advanced
Koncentruota formulė - naudojant ReNu® Advanced Skincare Lotion yra efektyvus ir ekonomiškas sprendimas. Koncentruota formulė leidžia pasiekti norimą efektą naudojant mažesnį preparato kiekį.
Saugus laikymo variantas - ReNu Advanced
Saugus laikymo variantas - ar norite atsisakyti lęšių, kurie jau ilgam paliko lizdinę plokštelę? Indas, užpildytas šviežia skysčio porcija, yra puiku, nes tai jiems saugi aplinka. Ten jie išliks be priemaišų ir išlaikys visas vertingas savybes.
 

ReNu® Advanced Lens Solution charakteristika:

 

ReNu® Advanced yra visų tipų minkštųjų kontaktinių lęšių, įskaitant silikono hidrogelį, priežiūros sprendimas. Jis buvo pagamintas naudojant naujausias technologijas visame pasaulyje žinomo ir gerbiamo gamintojo. Preparatas pasižymi plačiu veikimo spektru. Pagrindinė funkcija yra kruopšti dezinfekcija. Dėl kruopščiai sukurtos formulės ReNu® Advanced pašalina visus nešvarumus nuo lęšių paviršiaus: pavojingus mikroorganizmus, dulkes, baltymų ir riebalų sankaupas. Pašalina 99,9% mikroorganizmų, galinčių sukelti akių infekcijas. Rezultatas – nepriekaištingai švarūs lęšiai, paruošti tolesniam naudojimui, nebijant pavojaus ir aiškus matymas, be triukšmo.

Drėkinamųjų medžiagų dėka priemonė atkuria lęšių pradinę drėgmės būseną, žinomą nuo to momento, kai juos išimame iš lizdinės plokštelės. Tai reiškia didelį naudojimo komfortą visą dieną – be pastebimų lęšių ir akių sausumo. Tai taip pat garantuoja palankų lęšių lankstumą ir minkštumą, o tai taip pat labai svarbu patogumui užsidėti. Reguliariai naudojant, jis apsaugo lęšį nuo priešlaikinio nusidėvėjimo; leidžia jį naudoti visą laikotarpį, nurodytą ant pakuotės. Kruopščiai sukurta kompozicija leidžia skystį gerai priimti net jautrioms akims, linkusioms į alergines reakcijas.

ReNu® Advanced tinka kontaktiniams lęšiams skalauti ir laikyti. Švarus indas, užpildytas šviežia preparato dalimi, yra puiki aplinka nenaudojamam lęšiui. Koncentruota formulė kartu su didele, ekonomiška buteliuko talpa garantuoja ilgą, efektyvų ir ekonomišką naudojimą. ReNu® Advanced yra formulė, kurios užtenka iki 20 % ilgiau nei standartinio 300 ml Opti-Free® buteliuko!

 

Kaip naudoti ReNu® Advanced skystį:

 

Įlašinkite tris lašus ReNu® Advanced tirpalo ant kiekvienos kontaktinio lęšio pusės ir švelniai trinkite švariais pirštų galiukais apie 20 sekundžių – tai mechaninis valymas, būtinas daliai nešvarumų pašalinti. Kruopščiai nuplaukite lęšį nauja skysčio dalimi ir įdėkite į švarų indą, pripildytą nauja preparato doze. Taip, kad ji buvo visiškai pasinėrusi į tai. Palikite ten mažiausiai 4 valandas. Kodano.pl parduotuvėje rasite ir kitų ReNu šeimos priežiūros skysčių, įskaitant ReNu® Multiplus ir ReNu® MPS.

 

ReNu® Advanced skysčio sudėtis:

  • aleksidino dihidrochloridas 0,0002%,
  • polikvaternium-1 (POLYQUAD®) 0,00015%,
  • poliaminopropilo biguanidas 0,00005%,
  • boro rūgštis,
  • EDTA,
  • natrio citratas.
 

Skystis prieinamas mažesnėje talpoje:​

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasKiti
Prieinamumas24h
Price per 100ml3,61 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ReNu Advanced 360 ml
Jūsų nuomonė