Superoptic 30 kaps.

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Prieinamumas:

iki 5 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Mūsų kaina:

8,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

SuperOptic yra viena iš dažniausiai naudojamų kapsulių, leidžiančių palaikyti gerą akių ir regėjimo būklę. Dėl kruopščiai sukurto aukštos kokybės ingredientų mišinio kapsulės patenkina kiekvieno suaugusiojo, kovojančio su regėjimo sutrikimu arba įtariančio polinkį netekti vanago regėjimo, poreikius. Kad akys būtų sveikos, pakanka vos 1 kapsulės per dieną.

 
Išlaikyti tinkamą regėjimo aštrumą - tai įmanoma dėl formulės, praturtintos itin vertinga dokozaheksaeno rūgštimi (DHR), cinku, vitaminu B2 ir A.
Natūraliai akyje esantys ingredientai - liuteinas ir zeaksantinas, esantys geltonojoje dėmėje. Gabenamos kapsulėmis, jos užpildo akimis laikui bėgant atsirandančias ertmes.
Mažiau nuovargio ir nuovargio - Omega-3 rūgščių, niacino, folio rūgšties ir kitų B grupės vitaminų dėka. Dabar net ilgos darbo valandos prie kompiuterio nepraras žvalumo ir regėjimo aštrumo.
Apsauga nuo žalingų išorės veiksnių - saulės spindulių, elektroninių prietaisų ekranų skleidžiamos mėlynos šviesos, cigarečių dūmų ir kintamo oro kondicionavimo. Visi jie veda prie regėjimo pablogėjimo. Kapsulės efektyviai apsaugo nuo jų.
Tik 1 kapsulė per dieną - SuperOptic

 
Tik 1 kapsulė per dieną - tiek pakanka, kad įsisavintumėte visas naudingas medžiagas ir vertingą SuperOptic poveikį.
Lengva paimti - dėl patobulinto apvalkalo kapsulė sklandžiai slysta per liežuvį ir stemplę. Lengvai paimamas ir greitai įsisavinamas organizme.
 

SuperOptic kapsulių charakteristika:

 

Beveik 80% žmonių deklaruoja akių problemas, iš kurių tik 39% naudoja preparatus, kurie apsaugo ir atitolina įvairių akių ligų atsiradimą. SuperOptic yra maisto papildas, kuris palaiko ir apsaugo regėjimo aštrumą. Praturtintas liuteinu ir zeaksantinu – dviem ingredientais, natūraliai randamais žmogaus akyje, geltonojoje dėmėje – užpildo organizmo trūkumus. Verta paminėti, kad SuperOptic sudėtyje esantis liuteinas yra labiausiai ištirtas Floraglo® liuteinas.

Kapsulėse yra daug maistinių medžiagų: cinko, vario, seleno, mangano, vitaminų B2, A, E ir C bei vertingos dokozaheksaeno rūgšties (DHR), kuri labai prisideda prie tinkamo regėjimo palaikymo. Toks kruopščiai atrinktas ingredientų mišinys apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso – vieno iš pagrindinių akių senėjimą sukeliančių veiksnių.

Niacinas, folio rūgštis, vitaminai B6 ir B12 mažina nuovargio jausmą ir akių nuovargį. Akys pailsėjusios ir nepraranda gaivumo net po daugelio valandų įtempto darbo prie kompiuterio. Kapsulių sudėtis praturtinta sveikosiomis Omega-3 rūgštimis, kurių, remiantis naujausiais tyrimais, trūksta daugelio žmonių mityboje. Kapsulės buvo sukurtos taip, kad organizmas kuo greičiau pasisavintų jose slypinčias naudingas medžiagas. Dėl glotnios dangos jie slysta ant liežuvio, o jų rijimas nesukelia problemų.

 

Kam rekomenduojama naudoti SuperOptic akių kapsules?

 
  • vyresni nei 40 metų žmonės - dėl regėjimo pablogėjimo, kuris laikui bėgant progresuoja;
  • jauni žmonės, veikiami kenksmingų išorinių veiksnių, pvz., oro kondicionieriaus, cigarečių dūmų;
  • žmonės, kurie kasdien naudojasi kompiuteriais ir kitais elektroniniais prietaisais;
  • žmonės, kurie mėgsta skaityti vakare ar naktį esant silpnam apšvietimui;
  • žmonės, kurie dažnai yra veikiami intensyvios saulės spinduliuotės;
  • žmonės, vairuojantys automobilį sutemus;
  • žmonių, kurių mityba yra nepakankamai įvairi.
 

SuperOptic – kaip naudotis?

 

Gerti po 1 kapsulę per dieną, užsigeriant trupučiu vandens. Nekramtyti. Nečiulpti. Vartoti valgio metu. Nerekomenduojama vartoti vaikams iki 12 metų arba žmonėms, kurie yra alergiški bet kuriai preparato medžiagai.

Daugiau informacijos
Prekės ženklasKiti
Vienetų skaičius pakuotėje1 vnt
Prieinamumasiki 5 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Superoptic 30 kaps.
Jūsų nuomonė