Zero-Seven Refreshing™ 360 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

8,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.


Zero-Seven Refreshing tirpalas skirtas visų rūšių minkštiems kontaktiniams lęšiams dezinfekuoti, valyti, skalauti, mirkyti ir laikyti. Šis tirpalas puikiai nuvalo apnašas ir dezinfekuoja lęšius arba juos patrynus, arba palaikius netrinant tirpale 4 valandas. Prieš naudodami šiuos lašus būtinai pasitarkite su savo akių gydytoju bei perskaitykite naudojimo instrukciją.

 
Grupus valymas - užtenka vos kelių lašelių priežiūros skysčio, kad lęšiai būtų kruopščiai išvalyti nuo visų rūšių užterštumo – dulkių, grybelių, nuosėdų ir bakterijų.
Visų tipų lęšiams - Zero-Seven Refreshing liquid skirtas visų tipų lęšių priežiūrai - korekciniams ir kosmetiniams, pagamintiems tiek iš hidrogelio, tiek iš silikono-hidrogelio medžiagos.
Apsauga nuo nuosėdų kaupimosi - kasdien panardinant lęšius į priežiūros tirpalą žymiai padidėja jų atsparumas baltymų nuosėdoms, susidariusioms ašarų formavimosi procese. Todėl akiniai yra švaresni daug ilgiau.
Išlaikant aukščiausią drėkinimo lygį - priežiūros skystyje kūrėjai paslėpė dvi stipriai drėkinančias medžiagas – Hipromeliozė ir D-sorbitolis, kurių dėka lęšiai kur kas ilgiau išlaiko drėgmę ir dar geriau apsaugo akis nuo išsausėjimo.
Saugus laikymas - Zero-Seven Refreshing
Saugus laikymas - net jei atidarote naują lęšių porą, bet dėl ​​kokių nors priežasčių nustojate juos naudoti artimiausiomis dienomis, jums nereikia jų išmesti – patalpinti į priežiūros tirpalą jie yra saugūs ir nepraranda savo savybių.
 

Zero-Seven Refreshing™ skysčio charakteristikos:

 

Zero-Seven Refreshing 360 ml yra specializuotas skystis visų tipų kontaktinių lęšių priežiūrai. Galima naudoti kartu su korekciniais, kosmetiniais, hidrogelio ir silikono-hidrogelio lęšiais. Pakanka vos kelių lašų skysčio, kad objektyvas būtų kruopščiai nuvalytas nuo dulkių, nuosėdų ir nešvarumų ant jo paviršiaus. bakterijos ir grybai. Be to, kasdienis panardinimas apsaugo lęšius nuo baltymų nuosėdų, kurios susidaro formuojantis ašaroms, kaupimosi. Dėl dviejų itin drėkinančių medžiagų – hipromeliozės ir D-sorbitolio, lęšiai daug ilgiau išlaiko drėgmę, kartu apsaugo akis. Lęšius Zero-Seven Refreshing priežiūros skystyje galite laikyti iki kelių dienų be jokių rūpesčių. Gamintojas garantuoja visišką tinkamumą net ir praėjus šiam laikui. Dėl skysčio talpos jis yra itin efektyvus ir ekonomiškas sprendimas visiems žmonėms, kurie kontaktinius lęšius naudoja kiekvieną dieną.

Tirpale esanti HPMC medžiaga sukuria drėgmės sluoksnį tarp lęšio ir akies. Tepalai palaipsniui išsiskiria iš lęšio, kad papildytų ir apsaugotų ašarų plėvelę visą lęšio nešiojimo laiką. D-sorbitolis apsaugo nuo drėgmės praradimo per objektyvą. Dėl to Zero Seven Refreshing skystis apsaugo nuo akių sausumo, atsirandančio dėl kontaktinių lęšių naudojimo. Novatoriška NO RUB formulė leidžia pašalinti nešvarumus nuo kontaktinių lęšių paviršiaus ir labai kruopščiai juos dezinfekuoti, taip pat pašalinti baltymų ir lipidų nuosėdas.

 

Skystis taip pat yra prieinamas ir kitoje talpoje:

Daugiau informacijos
GamintojasPOLYTECH CHEM.
Prekės ženklasKiti
Prieinamumas24h
Price per 100ml2,50 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Zero-Seven Refreshing™ 360 ml
Jūsų nuomonė