TOTAL30® MULTIFOCAL 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 20 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

63,49 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

TOTAL30® Multifocal yra produktas, kurį rekomenduoja aukštos kokybės kontaktinių lęšių srities ekspertai - Alcon. Naudojamos technologijos yra skirtos pagerinti žmonių, kurie kasdien kenčia nuo problemų, susijusių su toliaregystė (vadinamoji presbiopija), gyvenimo kokybę.

 
Daugiažidinis optinis dizainas - Precision Profile Design užtikrina aiškų matymą bet kokiu atstumu ir greitą prisitaikymo procesą.
Water Gradient Technology - atsakinga už tobulą lęšių drėkinimą ir taip pašalina diskomfortą, susijusį su sausomis akimis. Dėl pažangių technologijų išoriniame lęšių paviršiuje yra daugiau nei 90% vandens.
Celligent technologija - apsaugo akis nuo bakterijų ir įvairių teršalų. Unikali formulė yra panaši į ragenos epitelio ląstelių struktūrą, todėl atlieka apsauginę funkciją.
Mėnesio keitimo režimas - lęšiai yra pagrįsti inovatyviomis technologijomis, kurios leidžia naudoti vieną porą 30 dienų, tuo pačiu jaučiant didžiausią komfortą iki paskutinės naudojimo dienos.
Ekonomiška pakuotė - yra 6 vnt., ypač rekomenduojama žmonėms, kurie kontaktinius lęšius naudoja kasdien.
Efektyvi apsauga nuo saulės ir mėlynos šviesos filtras - TOTAL30 Multifocal
Efektyvi apsauga nuo saulės ir mėlynos šviesos filtras - UV filtrų kompleksas blokuoja virš 90% ultravioletinės spinduliuotės, o specialus HEVL filtras eliminuoja ekranų ir monitorių skleidžiamą didelės energijos šviesą.
 

TOTAL30® Multifocal lęšių charakteristika:

 

TOTAL30® Multifocal kontaktiniai lęšiai neabejotinai yra novatoriškas regėjimo korekcijos metodas žmonėms, turintiems toliregystę. Kruopščiai sukurtas lęšių dizainas pagerina regėjimo aštrumą, o tai reikšmingai paverčia gerove ir visaverčiu aktyvumu kasdieniame gyvenime.

Dėl presbiopijos sumažėja natūralus akių gebėjimas sutelkti dėmesį į objektus nedideliu atstumu, todėl regėjimas tampa neryškus. Dėl Precision Profile Design optinės struktūros akys gali perskaityti vienodai aiškius toli ir arti esančių objektų vaizdus. TOTAL30® Multifocal lęšių naudojimas yra puiki alternatyva progresyviems akiniams, nereikia naudoti papildomų skaitymo akinių.

Total30 multifokaliniai kontaktiniai lęšiai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie linkę į sausumą – vandens gradiento technologijos dėka lęšiai yra labai gerai drėkinami. Tokios kontaktinių lęšių savybės gali būti itin svarbios žmonėms, kurie dažnai naudoja monitorius ir išmaniuosius telefonus. Taip pat didelę reikšmę turi Celligent technologija, kuri imituoja ragenos struktūrą ir užtikrina optimalų drėkinimą bei apsaugo akis nuo bakterijų ir nuosėdų.

Mėnesiniai daugiažidiniai lęšiai leidžia nevaržomai naudoti vieną porą 30 dienų – kasdien, išėmus lęšius, tiesiog įdėkite juos į priežiūros tirpalą, kad prieš pakartotinį įdėjimą būtų tinkamai išdezinfekuoti ir garantuotų gaivumo pojūtį. Situacijoje, kai kontaktiniai lęšiai yra pagrindinis regėjimo korekcijos metodas, apsauga nuo žalingos ultravioletinės spinduliuotės taip pat bus svarbi savybė. TOTAL30® Multifocal lęšiai gali blokuoti daugiau nei 90% UVA spindulių ir daugiau nei 99% UVB spindulių.

TOTAL30® Multifocal lęšiai – tai pasiūlymas visų pirma tiems, kurie jau išmoko kasdienio kontaktinių lęšių naudojimo privalumų ir yra pasiryžę šį regėjimo korekcijos metodą naudoti ilgesnį laiką. Įsigyti didesnę pakuotę – ne tik patogu, bet ir palankesnė kaina.

 

TOTAL30® Multifocal lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas Total30 lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,25 D)
Papildymas LO (iki +1,0), MED (iki +2,0), HI (iki +2,5)
BC 8,4
Diametras 14,2
Dk/t 154 x 10-9
Drėkinimas nuo 55% iki <100%
Medžiaga Lehfilcon A
Technologija Precision Profile Design, CELLIGENT®, Water Gradient Technology, Light Blue VISITINT®
Filtrai UV >99% UVB, >90% UVA
Filtrai HEVL Taip
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 20 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:TOTAL30® MULTIFOCAL 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti TOTAL30® Multifocal 6 vienetų lęšius?

Norėdami pasirinkti TOTAL30® Multifocal 6 vienetų lęšius, galite pasikonsultuoti su optometristu, kuris tiksliai nustatys reikiamą regėjimo korekciją. Alternatyviai, galite pasirinkti lęšius patys, remdamiesi savo regos parametrais. Pakuotėje yra 6 vienetai, užtikrinantys ilgalaikį naudojimą. Be to, lęšiai turi gradientinį drėkinimą ir Precision Profile Design konstrukciją, užtikrinančią patogumą ir aiškų matymą.

Ar TOTAL30® Multifocal lęšiai yra saugūs?

Taip, TOTAL30® Multifocal lęšiai yra saugūs naudoti, užtikrinantys aukštą nešiojimo komfortą dėl Lehfilcon A medžiagos ir Alcon gamintojo inovatyvių technologijų.

Kokioms regėjimo problemoms skirti TOTAL30® Multifocal?

TOTAL30® Multifocal lęšiai skirti koreguoti presbiopiją, dėl jų progresyvaus korekcijos režimo.

Kaip dėvėti TOTAL30® Multifocal lęšius?

Prieš dėvint TOTAL30® Multifocal lęšius būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada atsargiai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir atitraukdami vokus žiūrėdami į viršų, įdėkite lęšį ant akies obuolio. Švelniai užmerkite akis ir patikrinkite, ar lęšis gerai prigludęs.

Kaip nuimti TOTAL30® Multifocal lęšius?

Norėdami nuimti TOTAL30® Multifocal lęšius, vėlgi nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn naudodami vidurinį pirštą ir nykštį. Žiūrėdami į viršų, švelniai suimkite lęšį tarp rodomojo piršto ir nykščio ir atsargiai jį išimkite.