Adidas akiniai

View as Grid List

27 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

27 Įrašai(-ų)

per puslapį

Adidas receptiniai akiniai ir akiniai nuo saulės

Nepriklausomai nuo to, ar sportuojate lauke, ar tiesiog vaikštote ar atsipalaiduojate – Adidas akiniai padės išlaikyti sveikatą, komfortą ir gerą stilių. Prekės ženklas, kurį tikriausiai žinote iš sportinių drabužių ir aksesuarų, dabar jūsų dispozicijoje pateikia modernius, madingus ir įvairius akinius – akinius nuo saulės ir receptinius. Didelis formų ir spalvų pasirinkimas tiek rėmeliuose, tiek akiniuose nuo saulės leidžia daug lengviau rasti reikiamą porą – tą, kurioje jausitės puikiai ir atrodysite būtent taip, kaip norite!

Keletas žodžių apie Adidas prekės ženklą

Adidas yra vienas iš tų prekių ženklų, kurių pristatyti nereikia. Visuose žemynuose jis yra labai pripažintas. Šis charakteringas, juodai dryžuotas logotipas žymi madingiausius sportinius drabužius ir aksesuarus, atliepiančius tiek aktyvaus gyvenimo, tiek tiesiog komforto mėgėjų poreikius. Adidas buvo įkurtas labai seniai, 1924 m. Įmonę įkūrė broliai Dasleriai, pradedant nuo avalynės ir sportinės aprangos gamybos. Šiuo metu jų gaminiai pasirodo didžiausiuose pasaulio renginiuose, įskaitant visokius konkursus. Adidas akiniai yra natūrali įmonės plėtros tąsa. Šie aksesuarai – kaip ir visi kiti prekės ženklo gaminiai – puikaus prisirišimo prie patvarumo, patogumo ir originalaus, tačiau universalaus stiliaus pavyzdys.

Madingi sportinio leidimo akiniai nuo saulės ir receptiniai akiniai

Galima daryti prielaidą, kad Adidas akiniai nuo saulės ir receptiniai akiniai bus paprastai sportiški, todėl netinkami šiek tiek oficialiai stilizacijai. Daugiau nieko blogo! Greitai pažvelgus į šioje kategorijoje surinktus produktus pakanka daryti išvadą, kad jie pasižymi didele įvairove. Akį patraukia daugybė gražių – originalių ir klasikinių – spalvų, o taip pat žavingos formos, tarp kurių pirmauja apvalūs, ovalūs, stačiakampiai ir "katės akys" akiniai. Yra modelių su pilnu, masyvesniu rėmu, taip pat siaurų, subtilių ir elegantiškesnių. Tai užtikrina, kad Adidas akinių kataloge kiekvienas ras kažką sau! Ar žinojote, kad Adidas akiniai nuo saulės turi skirtingų atspalvių lęšius? Ne tik standartinis, vienspalvis, bet ir gradientinis (tamsuotas) bei veidrodinis (suteikiantis aukščiausio lygio privatumą).

Aukštos kokybės apdaila ir akių apsauga

Dizainas yra vienas dalykas, o akinių nuo saulės ir receptinių akinių efektyvumas yra kitas dalykas. Adidas tai puikiai žino, todėl savo gaminiuose taip pat daug dėmesio skiria techniniams aspektams ir priedų apsauginei bei korekcinei funkcijai. Kiekviename šio prekės ženklo modelyje jūs susiduriate su aukštos kokybės medžiaga (daugiausia plastiku, bet ir metalu), kuri pasižymi dideliu patvarumu ir tuo pačiu lengvumu. Dėl to šiuos akinius itin patogu naudoti; juos galima užsidėti ir nusiimti užtikrintai judant, o dėl rafinuotos formos puikiai priglunda prie nosies ir už ausų, suteikdami laukiamo komforto. Adidas receptiniai akiniai, aprūpinti tinkamai parinktų optinių parametrų lęšiais, leidžia efektyviai koreguoti regėjimo defektus, o Adidas akiniai nuo saulės – nepriklausomai nuo modelio – garantuoja puikią akių apsaugą nuo žalingo saulės poveikio; Taip yra dėl lęšiuose esančių sertifikuotų UV filtrų.

Didelis vyriškų ir moteriškų Adidas akinių pasirinkimas

Kodano.lt rasite daug įvairių Adidas akinių – moteriškų, vyriškų ir unisex. Tai originalūs, firminiai gaminiai. Viskas prieinama patraukliomis kainomis, į kurias papildomai įtraukiame nuolaidas kaip ciklinių reklaminių kampanijų dalį.

Žiūrėkite kitus Adidas akinius:

  • Moteriški Adidas akiniai
  • Adidas vyriški akiniai nuo saulės
  • Adidas akiniai nuo saulės