Calvin Klein akiniai

View as Grid List

12 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

12 Įrašai(-ų)

per puslapį

Calvin Klein receptiniai akiniai ir akiniai nuo saulės

Kai kurių prekių ženklų pristatymo nereikia. Vienas iš jų yra Calvin Klein – tikras amerikietiškos svajonės ir urbanistinio, laisvalaikio stiliaus simbolis elegantiškame, tobulame leidime. Svajojate apie savo Calvin Klein akinius? Raskite juos čia! Specialiai Jums Kodano parduotuvėje parengėme platų ir įvairų šio prekės ženklo receptinių akinių ir saulės akinių asortimentą patraukliomis, konkurencingomis kainomis.

Kuo pasižymi Calvin Klein akiniai?

Nepriklausomai nuo to, į kurią akinių porą žiūrėsite, greitai pajusite jų estetinę laisvę ir lengvumą. Tai sportinio leidimo rėmeliai, kurie dėl maksimalaus dizaino ir darbo tikslumo išlaiko reikiamą elegancijos dozę. Dėl to jie tinka bet kokiam stiliui ir bet kokiai progai. Didžiuositės juos dėvėdami kiekvieną dieną, bet užtikrintai pasirodysite ir vakarėliuose bei kituose ypatinguose susitikimuose. Juos nesunkiai derinsite prie džinsų ir švarko, prislopintų ir ryškių spalvų. Calvin Klein akiniai nešokiruoja. Jie įkvepia pagarbą. Ir jie nesensta.

Calvin Klein receptiniai akiniai ir saulės akiniai – gero pasirinkimo tikrumas

Parduotuvės Kodano pasiūloje rasite daug įvairių šio prekės ženklo akinių. Dovanojame tiek receptinius, tiek saulės akinius. Tarp jų vyrauja unisex variantai – tinka damoms ir džentelmenams, tačiau yra ir tipiškų moteriškų, vyriškų bei vaikiškų modelių.

Mūsų pasiūlyme yra įvairių formų akiniai, kurių dėka galime pristatyti pvz. ovalūs ir stačiakampiai Calvin Klein akiniai – populiariausi, taip pat apvalūs ir vadinamieji aviatoriai. Paminėjimo nusipelno ir šio prekės ženklo akiniuose naudojamos medžiagos. Kol kiti gamintojai dažnai orientuojasi į vieną medžiagą, Calvin Klein mados namai siūlo plastikinius, metalinius ir titaninius stiklus – tai medžiaga, kuri garantuoja puikius rezultatus optiniuose gaminiuose. Savo ruožtu, platus spalvų asortimentas, daugiausia orientuotas į švelnias, klasikines spalvas, leidžia rasti rėmelius, idealiai tinkančius jūsų veido spalvai, plaukų spalvai ir spalvoms, kurios dažniausiai būna jūsų stiliaus.

Calvin Klein – minimalistinė ir tvarkinga estetika

Calvin Klein yra visame pasaulyje žinomas prekės ženklas, glaudžiai susijęs su mados industrija. Jį sukūrė mados dizaineris Calvinas Kleinas ir jo verslo partneris Barry Schwartzas. Intensyvios ir apgalvotos veiklos metai leido šiam duetui užkariauti Amerikos rinką ir pasiekti gavėjus visame pasaulyje. Šiandien Calvin Klein akiniai, kaip ir šio gamintojo drabužiai bei kiti aksesuarai, lydi daugybę žmonių, kasdien ir ypatingomis progomis suteikdami jiems minimalistinę ir tvarkingą estetiką bei aukštą kokybę, o vėliau – naudojimo patogumą.

Calvin Klein akiniai – komforto, pasitenkinimo ir prestižo garantas. Jie puikiai tiks kiekvienai dienai ir progai – darbui, mokyklai, dalykiniams ir draugiškiems susitikimams, visiems metams ir šventėms. Kodano parduotuvėje patraukliomis kainomis rasite šio prabangaus prekės ženklo svajonių akinius, kuriuos dažnai įtraukiame su papildomomis akcijomis.

Žiūrėkite atskirus Calvin Klein akinius:

  • Calvin Klein receptiniai akiniai
  • Calvin Klein akiniai nuo saulės