Carrera akiniai

View as Grid List

Prekių 1-36395

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36395

Page
per puslapį

Carrera receptiniai akiniai ir akiniai nuo saulės

Daugiau nei pusę amžiaus Carrera prekės ženklo gyvavimo mados rinkoje akivaizdu, kad galvojama apie šį prekės ženklą kaip pažangių technologijų, modernumo, saugumo ir dizaino sinonimą.

Kompanijos aprašymas

Carrera įmonė buvo įkurta 1956 m. Austrijoje, nors savo pavadinimą ji skolinga tuo metu Meksikoje vykusioms Carrera Panamericana automobilių lenktynėms. Nuo pat pradžių įmonė specializuojasi sportinių akinių nuo saulės gamyboje, ypač žiemos ir automobilių sportui. Dešimtajame dešimtmetyje Carrera įsigijo Safilo mados namai, kurie prekės ženklui suteikė naujo dinamiškumo. Tada bendrovės produktai buvo suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas. Viena vertus, akiniai ir šalmai – naujovių derinimas su klasikiniu sportiniu stiliumi. Kita vertus, yra gyvenimo būdo asortimentas, kurio dizainas atspindi įvairius stilius ir mados tendencijas.

Įmonės požymiai

Carrera akiniai nuo saulės puikiai tinka žmonėms, kurie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą. Tai taip pat puikus pasiūlymas individualistams, vertinantiems unikalumą ir avangardinį dizainą, o kartu drąsiai sekantiems mados tendencijas. Carrera akiniai nuo saulės pasižymi lengvumu, lankstumu ir tuo pačiu garsėja savo patvarumu. Už tai jie, be kita ko, skolingi Optyl – itin lengvam ir tvirtam plastiko tipui, kurį bendrovė užpatentavo septintajame dešimtmetyje. Be to, speciali lęšių danga suteikia Carrera akiniams aukščiausią apsaugą nuo žalingos saulės spinduliuotės.

Žiūrėkite atskirus Carrera akinius:

  • Carrera vyriški akiniai nuo saulės
  • Carrera receptiniai akiniai
  • Carrera akiniai nuo saulės