Dolce&Gabbana akiniai

View as Grid List

Prekių 1-3683

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-3683

Page
per puslapį

Dolce&Gabbana receptiniai ir saulės akiniai

Tarp žinomų, prabangių prekės ženklų mados pasaulyje išsiskiria įmonė Dolce&Gabbana.; Tai vienas iš labiausiai daugiapusiškų prekės ženklų mados pasaulyje, nes jo etiketes rasime ant elegantiškų drabužių, kvepalų ar net korekcinių akinių ir akinių nuo saulės.

Įmonės aprašymas

Dolce&Gabbana; įmonė buvo įkurta Italijoje, 1985 metais. Tai pasauliniai mados namai, kurie diktuoja naujas tendencijas rinkoje. Juos įkūrė pora Domenico Dolce ir Stefano Gabbana, iš čia ir prekės ženklo pavadinimas. Labiausiai žinomi yra Dolce&Gabbana; drabužiai, bet tokiu pat populiarumu džiaugiasi ir išskirtiniai drabužių priedai, įskaitant ir akinius. Populiariausios pasaulio žvaigždės noriai dėvi prekes su prekės ženklo logotipu.

Akiniai nuo saulės ar korekciniai akiniai Dolce&Gabbana; pasižymi aukščiausia kokybe ir yra labai vertinami rinkoje, panašiai kaip ir kitos šio prekės ženklo gaminiai. Dolce&Gabbana; savo pasiūlyme turi akinius tiek moterims, tiek ir vyrams. Jie yra įdomaus, originalaus stiliaus ir juos projektuoja srities vizionieriai ir specialistai. Dolce & Gabbana akiniai tai taip pat paprasti modeliai, pagaminti iš metalo ar su styga. Jie yra nesenstantys, unisex versijoje. D&G; akinių asortimente taip pat rasime plastikinius rėmelius klasikinių ir populiaresnių formų:

  • Kvadratiniai akiniai Dolce&Gabbana,
  • Apvalūs akiniai Dolce&Gabbana,
  • Katės akiniai Dolce&Gabbana,
  • Aviatoriaus akiniai Dolce&Gabbana,
  • Akiniai su asimetriniais rėmeliais Dolce&Gabbana.

Kadangi D&G; rėmeliais ir akiniai nuo saulės prieinami įvairių spalvų, kiekvienas ras modelį, su kuriuo atrodys puikiai. Visi Dolce&Gabbana; rėmeliai ir akiniai turi graviruota ar įspaustą prekės ženklą ant akinių lankelio.

Įmonės savybės

Dolce&Gabbana; įmonė, sutrumpintai D&G; akinius ir visus kitus gaminius gamina naudojant naujausias technologijas. Jos yra aukštos kokybės ir atitinka lūkesčius net pačių išrankiausių vartotojų. Dolce&Gabbana; drabužiai ir priedai tai prabangos, grožio ir vyraujančių pasaulyje mados konvencijų paneigimo simbolis. Išskirtine Dolce&Gabbana; rėmelių savybė tai klasikinių, visada madingų linijų derinys su originaliu, niekur kitur nesutinkamu dizainu ir šiuolaikiniais akcentais.