Easy Sept® 360 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

10,04 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Easy Sept® yra bene vienintelis toks rinkoje esantis lęšių priežiūros tirpalas. Dėl oksidacijos padidėjo dezinfekcijos efektyvumas, todėl jos pagalba išvalyti lęšiai yra dar švaresni ir saugesni naudoti. Dėžutėje su Easy Sept® tirpalu rasite specialų indą lęšiams. Tai naujas produktas Bausch & Lomb prekės ženklo kataloge.

 
Be konservantų - tirpalą saugiai gali naudoti alergiški asmenys ir jautrias akis turintys žmonės, nes jame nėra jokių konservantų.
Visiems minkštiems lęšiams - galite naudoti Easy Sept® tirpalą, neatsižvelgdami į tai, ar turite silikoninius, ar silikoninius hidrogelinius lęšius, ir nepriklausomai nuo to, kokį lęšių pritaikymo būdą pasirinkote.
Išsamus valymas - preparatas pašalina visus nešvarumus nuo lęšių paviršiaus: dulkes, baltymų ir riebalų sankaupas, bakterijas, grybus.
Oksidacijos funkcija - dėka papildomo konteinerio su kataliziniu disku ir putojimo galimybe, lęšiai valomi ir dezinfekuojami dar greičiau ir kruopščiau.
Nepertraukiamas naudojimo patogumas - Easy Sept
Nepertraukiamas naudojimo patogumas - išvalytus su Easy Sept® tirpalus lęšius naudoti yra itin patogu. Akių dirginimo nėra.
Skystis + lęšių indas - jūs perkate vieną produktą, o gaunate priežiūros skystį ir specialų indą, skirtą lęšių valymui ir dar efektyvesnei priežiūrai.
 

Easy Sept® tirpalo charakteristika

 

Easy Sept® priežiūros tirpalas skirtas valyti visus minkštus kontaktinius lęšius. Dezinfekavimo užduotį tirpalas atlieka geriau nei daugelis rinkoje esančių preparatų. Jis pašalina praktiškai visus nešvarumus nuo lęšių paviršiaus - dulkes, baltymus ir riebalų sankaupas, bakterijas surinktas per dieną. Norėdami vėl mėgautis visiškai švariais lęšiais, juos tiesiog reikia įdėti į indą, geriausia per naktį.

Easy Sept® garantuoja tinkamą drėkinimą, dėl kurio lęšius visada patogu naudoti. Jie neišsausėja ir nesudirgina akių. Apie vadinamąjį smėlio pojūtį po akių vokais nėra kalbos. Easy Sept® priežiūros tirpalas taip pat tinka jautriausioms akims ir alergiškiems žmonėms, nes jame nėra jokių konservantų. Tai yra patobulinta formulė, įkvėpta žmogaus akies veikimo ir jos poreikių.

Nesvarbu, ar norite savo lęšius atidėti tik nakčiai ar kelioms dienoms - jiems nėra geresnės aplinkos nei konteineris, pripildytas Easy Sept® tirpalo. Panardinę lęšius į šį tirpalą, jie atgauna savo vertingas savybes ir yra atskirti nuo išorinio užteršimo. Preparatas atkuria jų elastingumą, minkštumą ir drėkinimą. Vos po 6 valandų lęšiai vėl yra puikios būklės, paruošti naudoti.

 

Kam skirtas Easy Sept® tirpalas?

 
  • žmonėms, ieškantiems aukščiausios kokybės;
  • žmonėms, kurie mėgsta išbandyti naujausius produktus su papildomomis funkcijomis;
  • visų minkštųjų kontaktinių lęšių vartotojams;
  • alergiškiems žmonėms ir žmonėms su jautriomis akimis;
  • žmonėms, kuriems rūpi tobula dezinfekcija ir lęšių priežiūra.
 

Specialus lęšių indas - kaip jis veikia?

 

Easy Sept® dėžutėje rasite indą su platinos kataliziniu disku. Įpylus tirpalo į diską, preparatas šnypščia, o tai didina dezinfekcijos efektyvumą. Po 6 valandų tirpalas visiškai neutralizuojamas iki akims saugaus fiziologinio tirpalo. Praėjus šiam laikui, galite saugiai įsidėti lęšius. Tik atminkite, kad nereikia skalauti lęšių oksiduojančiu skysčiu prieš pat jų įsidėjimą.

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasKiti
Prieinamumas24h
Price per 100ml2,79 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Easy Sept® 360 ml
Jūsų nuomonė