Startinis rinkinys FitView Monthly 1 vnt.

Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 4 atsiliepimais.
Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Mūsų kaina:

3,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 4 atsiliepimais.
Martyna
5.0000
Labai geri lesiai, ypac kainos atzvilgiu. Menesiui einan i pabaiga, aisku, pradeda siek tiek jaustis sausejimas, bet turint omeny tai, kad naudojami kasdien, dirbant uzdaroje patalpoje, manau - geras pasirinkimas.
Kamilė
5.0000
Lęšiai yra geri, ne slystą nuo akių, gerai laikosi ir nėra jausmo lyg kažkas tai akyse. Plus greitai išsiunčia, o dirbu klimatizuotam darbe, tai man tai yra be galo svarbu.
Ugnė
5.0000
Lęšiai yra stabilus akyse, lengvai išsiema, neišsilieja vaizdas ir nėra jaučiami. Dėdu pliusiuką:)

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

Kontaktiniai lęšiai FitView Monthly - tai puiki alternatyva brangiems lęšiams. Puiki kaina ir prilyginamos brangiems lęšiams savybės lemia tai, kad jie gali pakeisti brangius kontaktinius lęšius.

 
Atsparumas nuosėdų kaupimuisi - kūrėjai dėjo visas pastangas, kad jų siūlomi lęšiai būtų itin atsparūs baltymų nuosėdų kaupimuisi. Ir jiems neabejotinai pavyko – net ir po visos dienos stiklinės švarios ir šviežios.
Aukščiausios kokybės drėkinamosios savybės - lęšiams sukurti buvo panaudota inovatyvi medžiaga, pasižyminti dideliu drėkinimo laipsniu. Tai reiškia ilgalaikį ir nuolatinį drėkinimą, kuris garantuoja visą dieną trunkančią drėgmę akyse ir visiškai pašalina išsausėjimo problemą.
Paplatinti kraštai - patobulinus lęšių dizainą, daugiausia išplečiant kraštų plotą, akis juos dar geriau suvokia. Akims ašaros teka vidumi visiškai natūraliu būdu.
Aukštas deguonies pralaidumo lygis - tai parametras, būdingas tik aukštos kokybės lęšiams. Jo dėka ragena turi nuolatinę ir laisvą prieigą prie deguonies, todėl akys yra sveikos ir geros būklės.
Šiuolaikiniai UV filtrai - FitView Monthly

 
Šiuolaikiniai UV filtrai - jie yra atsakingi už net 98% saulės spinduliuotės, kuri kenkia akims, fiksavimą.
Kasmėnesinis keitimas - pasirinktą lęšių porą galite naudoti iki 30 dienų. Vienintelė sąlyga – tinkama jų vakarinė priežiūra naudojant specializuotą skystį.
 

FitView Monthly tai minkšti mėnesiniai kontaktiniai lęšiai. 62% sudaro Polymacon medžiaga, o 38% - vanduo. Kiekvienas lęšis steriliame buferiniame druskos tirpale. Lęšio paviršius padengtas antibakterine medžiaga, kuri lemia mažesnį nešvarumų ir baltyminių apnašų kaupimąsi ant lęšio. Lęšio gamyboje panaudotas UV filtras, kuris apsaugo akis nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių. Lęšiai yra pralaidūs deguoniui, todėl komfortas garantuotas, kaip nešiojant brangius kontaktinius lęšius.

 

FitView Monthly parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas FitView lęšiai
Gamintojas PEGAVISION
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki -0,50 D (kas 0,25 D)
nuo +0,50 iki +4,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,6
Diametras 14,0
Dk/t 15 x 10-9
Drėkinimas 38%
Medžiaga Polymacon
Filtrai UV Taip
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasPEGAVISION
Prekės ženklasFitView
Vienetų skaičius pakuotėje1 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Startinis rinkinys FitView Monthly 1 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti FitView Monthly 1 vnt. kontaktinius lęšius?

Norėdami išsirinkti FitView Monthly 1 vnt. kontaktinius lęšius, galite pasikonsultuoti su optometristu, kuris atliks regos tyrimą ir parinks tinkamus lęšių parametrus. Taip pat galite pasirinkti juos patys, remdamiesi informacija ant pakuotės, kuri apima pradinį rinkinį, puikiai tinkantį tiems, kurie pradeda dėvėti kontaktinius lęšius.

Ar FitView Monthly lęšiai yra saugūs?

Taip, FitView Monthly lęšiai yra saugūs naudoti, laikantis higienos ir tinkamos priežiūros rekomendacijų. Pagaminti žinomo gamintojo PegaVision ir iš aukštos kokybės Polymacon medžiagos, jie užtikrina komfortą ir saugumą akims.

Kokioms regėjimo problemoms skirti FitView Monthly?

FitView Monthly kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai, dėl jų sferinio korekcijos tipo. Tai efektyvus sprendimas žmonėms su įvairiomis regėjimo problemomis.

Kaip dėvėti FitView Monthly kontaktinius lęšius?

Prieš dedant FitView Monthly kontaktinius lęšius, rekomenduojama kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada atsargiai išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite ją ant rodomojo piršto galiuko. Patikrinę, ar lęšis teisingai išlenktas, švelniai atmerkite vokus ir uždėkite lęšį ant akies obuolio. Po to, kai lęšis yra ant akies, kelis kartus pamirksėkite, kad ji tinkamai prisitaikytų.

Kaip nuimti FitView Monthly kontaktinius lęšius?

Norint nuimti FitView Monthly kontaktinius lęšius, pirmiausia reikia nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn ir žiūrėdami į viršų, švelniai nuslinkite lęšį žemyn pirštu ir surinkite ją ant piršto galiuko. Įsitikinkite, kad neturite aštrių nagų, kurie galėtų lęšį pažeisti. Nuėmus lęšį, įdėkite ją į specialų indelį su priežiūros skysčiu ir kruopščiai išvalykite prieš kitą naudojimą.