Giorgio Armani akiniai

View as Grid List

4 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

4 Įrašai(-ų)

per puslapį

Giorgio Armani receptiniai akiniai ir akiniai nuo saulės

Geri akiniai – ne tik praktiška priemonė regėjimui pagerinti ar apsaugoti. Šiuolaikiniai rėmai turi būti gražūs, patvarūs ir derėti prie savininko grožio bei charakterio. Italų mados namai Giorgio Armani moka suderinti visus šiuos reikalavimus. Prestižinio prekės ženklo sukurti prabangūs rėmeliai jau daugelį metų džiugina net išrankiausius akinių nešiotojus. Fantazijos ir tobulumo derinys – tobulas duetas, šalia kurio sunku praeiti abejingai.

Tradicija ir elegancija - Giorgio Armani akiniai klasikos mylėtojams

Giorgio Armani akiniai yra nesenstančio stiliaus kvintesencija. Italų kompanijos projektai užkariauja klientų širdis visame pasaulyje. Nors garsus prekės ženklas daugeliui asocijuojasi daugiausia su drabužiais, „Armani“ mados namai jau daugelį metų gamina unikalius ir elegantiškus akinius moterims ir vyrams. Platus asortimentas apima tiek receptinius, tiek apsaugos nuo saulės modelius. Italų prekės ženklas teikia didelę reikšmę savo aksesuarų kokybei ir dizainui – visi rėmeliai yra pagaminti su didžiausiu kruopštumu ir dėmesiu kiekvienai smulkmenai. Prabangius Giorgio Armani logotipu pasirašytus pasiūlymus renkasi didžiausios žvaigždės. Itališki akiniai vyksta ant raudonų kilimų, filmų premjeros ir prestižinės iškilmės.

Įvairus Giorgio Armani rėmelių asortimentas vyrams ir moterims

Giorgio Armani prekės ženklas kuria akinius įvairaus amžiaus žmonėms. Atskiri modeliai gana skiriasi vienas nuo kito, tačiau kiekvienoje kolekcijoje galima rasti vieną nuoseklų elementą – elegantišką, nesenstantį dizainą. Italų dizainerės rėmeliai dažniausiai būna šiek tiek kampuoti – paaštrinti kraštai subtiliai paryškina veido bruožus, todėl Giorgio Armani akinius nešiojantys žmonės suvokiami kaip veržlūs ir pasitikintys savimi. Gausiame pasiūloje daug nuorodų į klasiką. Tamsiai mėlynų, pilkų, rudų ir juodų atspalvių rėmeliai yra geras ir saugus pasirinkimas. Gaivaus, jaunatviško stiliaus mėgėjai gali rinktis suapvalintus rėmelius iš sidabro ar aukso metalo. Šio tipo modeliai – praktiškas aksesuaras ir skoninga veido puošmena.

Stilingi Giorgio Armani akiniai nuo saulės

Įvairioje Giorgio Armani prekės ženklo kolekcijoje prabangių akinių nuo saulės mėgėjai tikrai ras kažką sau. Klasikinius pasiūlymus mėgstantys žmonės gali siekti minimalistinių, apvalių rėmų ar nesenstančių aviatorių. Atsisakymas nuo perdėtų dekoracijų reiškia, kad itališkus rėmus galima dėvėti tiek su kostiumu, tiek su džinsais, tiek su paprastais marškinėliais. Išraiškingus ir efektingus modelius mėgstantys klientai mielai rinksis storus nestandartinės formos rėmelius. Rėmeliai Havanoje suteikia rimtumo, o šilti jų tonai puikiai dera prie auksinio įdegio. Giorgio Armani gamina akinius nuo saulės, kurie užtikrina visišką apsaugą – kiekviename modelyje yra sertifikuotas UV filtras.

Kodėl verta rinktis Giorgio Armani rėmelius?

Klasikiniai akiniai su receptiniais ir saulės akiniais iš Italijos atitiks aukščiausią kokybę ir unikalų dizainą vertinančių klientų reikalavimus. Giorgio Armani rėmeliai sujungia nesenstantį stilių ir didesnį nei vidutinį naudojimo komfortą. Šių prabangių akinių rėmeliai pagaminti iš lengvų ir patvarių medžiagų, kurių dėka jie po kelių akimirkų tampa beveik nepastebimi ant veido. Dėl aukštos kokybės aksesuarai naujajam savininkui gali tarnauti ilgą laiką. Nesenstantis dizainas reiškia, kad rėmeliai neišeina iš mados net ir po kelerių metų. Giorgio Armani akiniai – vienas mėgstamiausių stilingų vyrų ir rafinuotų moterų aksesuarų. Itališko prekės ženklo pasiūlymai puikiai atrodo ant įvairaus amžiaus žmonių veidų – juos be baimės gali nešioti senjorai ir jauni berniukai bei merginos.

Taip pat žiūrėkite kitas Giorgio Armani akinių versijas: