Hugo Boss akiniai

View as Grid List

Prekių 1-24426

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-24426

Page
per puslapį

Hugo Boss receptiniai ir saulės akiniai

Hugo Boss prekės ženklas jau daugelį metų yra prabangių drabužių ir aksesuarų rinkos priešakyje. Viršutinės lentynos rėmelius dėvi ne tik puikūs mados žinovai – jų minimalizmas ir tobulas apdirbimas stebina net išrankiausius klientus. Vokiečių įmonės ilgametė patirtis atsispindi unikaliuose ir nesenstančiame moterų ir vyrų dizainuose.

Hugo Boss – (akinių) prekės ženklas, turintis turtingą istoriją

Vokiečių kompanija Hugo Boss jau kelis dešimtmečius užsiima stilingų drabužių ir aksesuarų gamyba. Didesnį nei vidutinį jo pripažinimą lemia unikalus dizainas, kuriame daug remiamasi Europos tradicijomis. Įmonė savo veiklą pradėjo 1923 metais – iš pradžių užsiėmė tik uniformų gamyba, tačiau šeštajame dešimtmetyje savo asortimentą išplėtė kostiumais, kurie ir šiandien yra stilingų vyrų svajonė.

Prie gerai pasiūto kostiumo sunku rasti geresnį priedą nei elegantiški akiniai. Hugo Boss dizaineriai tai puikiai žino, todėl jų paprastus, stilingus rėmelius galima dėvėti su baltais marškiniais ar ilga suknele. Prabangus prekės ženklas rūpinasi, kad kiekvienas gaminys, pažymėtas jo logotipu, būtų gaminamas skiriant išskirtinį dėmesį detalėms – vokiečių kompanijai net mažiausia smulkmena turi didelę reikšmę.

 

Naujoviškas žvilgsnis į tradiciją pagal Hugo Bossą

Hugo Boss prekės ženklas neapsiriboja savo pasiūla tradiciniais, klasikiniais rėmeliais. Prabangūs mados namai nuolatos siekia tobulumo – gerai žinomų motyvų ir inovatyvių sprendimų derinys yra Vokietijos kompanijos bruožas. Hugo Boss dizaineriai dažniausiai renkasi populiarių formų rėmelius, tai yra stačiakampius ir ovalius modelius, tačiau įvairioje kolekcijoje galima rasti tikrų brangakmenių.

Šio prekės ženklo akiniai nurodo didmiesčio stilių, derinamą su vokiškomis tradicijomis ir moderniu dizainu. Nuolatinis naujų idėjų ieškojimas reiškia, kad Hugo Boss pasiūloje taip pat yra apvalių, pusiau ovalių ir pusiau kvadratinių rėmelių. Metaliniai, plastikiniai ir titano modeliai ar pasiūlymai be rėmelių patiks tiek vyresniems, tiek jaunesniems akinių nešiotojams. Elegantiški ir prabangūs vokiško prekės ženklo rėmeliai – aksesuaras, kuris turėtų būti kiekvieno nesenstančios mados mylėtojo kolekcijoje.

Kodėl verta rinktis Hugo Boss rėmelius?

Visi Hugo Boss modeliai sukurti naudojant geriausius gamybos metodus. Vokiečių kompanija didelę reikšmę teikia savo priedų kokybei – to dėka naujajam rėmų savininkui nereikia jaudintis, kad jie bus netyčia sugadinti. Dėl aukštos kokybės medžiagos Hugo Boss akiniai yra patikimas aksesuaras, puikiai tinkantis tiek ramiam biuro darbui, tiek sudėtingiems fiziniams pratimams.

Hugo Boss rėmeliai patiks vyrams ir moterims, vertinantiems universalius aksesuarus. Klasikinis ir nesenstantis dizainas reiškia, kad vokiečių mados namų akiniai gali lydėti jų savininką nepriklausomai nuo progos – elegantiška juoda visada geras pasirinkimas, taip pat ir prislopintos, tačiau rafinuotos žemės spalvos.

Elegantiški ir originalūs – unikalūs Hugo Boss akiniai

Vieni įspūdingiausių aksesuarų su Hugo Boss logotipu – klasika ir akiniai nuo saulės. Juodi akiniai ir rėmeliai suteikia paslaptingumo ir išskleidžia prestižo aura aplink moterį ar vyrą. Jie puikiai atrodo prie elegantiško coat ar puikiai pasiūto costume ir puikiai tiks prie įprastų vasarinių marškinėlių ar erdvios ir trumpos suknelės.

Vokiečių dizainerio sukurti receptinius rėmelius paprastumu – prislop spalvos ir klasikos raštus lengva priderinti prie kocio stiliaus, o tai ypač patiks universalių aksesuarų gerbėjams. Išskirtinius aksesuarus mėgstantys akinių nešiotojai gali rinktis mėlynus rėmelius arba rinktis koningus modelius iš auksu tviskančio metalo. Vienodai įdomiai atrodo pilkų arba žalių atspalvių rėmeliai.

Žiūrėkite kitus Hugo Boss akinius: