Max&Joe akiniai

View as Grid List

Prekių 1-24131

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-24131

Page
per puslapį

Max&Joe receptiniai akiniai

Ieškote klasikinio dizaino akinių, kurie tiktų prie kiekvienos aprangos ir kiekvienos gyvenimo situacijos? Susipažinkite su Max&Joe akiniais – prislopintų, tamsių spalvų ir klasikinių formų, tinka tiek moterims, tiek vyrams.

Tai gana masyvūs rėmeliai, kurie puikiai prilimpa prie veido ir suteikia jam išraiškingumo. Jie dera su kiekviena odos, akių ir plaukų spalva, o priklausomai nuo pasirinktos formos – mat Max&Joe pasiūloje jų yra keletas – rėmelius galėsite priderinti prie kiekvieno veido: apvalaus, ovalo, kvadratinio, stačiakampio ir širdelės. - formos. Pagaminti iš lengvo ir patvaraus plastiko, jie atitinka daugumos vartotojų lūkesčius ir tinkamai naudojami tarnauja ilgus metus. Be to, jie nesensta; kiekvienais metais jie dera prie esamos mados – taip yra dėl nesenstančio dizaino.

Max&Joe akiniai nešokiruoja ir nerėkia. Tai rėmeliai, kurie dera su visu jūsų įvaizdžiu ir neišsiskiria virš jo. Todėl jei pirmenybę teikiate subtiliems aksesuarams ir nejaučiate didelio poreikio išsiskirti, o gal priešingai – norite atrodyti tvarkingai, tačiau kukliai, Max&Joe akiniai kaip tik jums!

Ryškių spalvų ir neįprastų formų Max&Joe akiniai

Prekės ženklo Max&Joe kūrėjai gražius rėmelius nori pasiūlyti ir tiems, kurie akinius mato kaip savarankišką, išraiškingą aksesuarą. Štai kodėl jie taip pat kūrė ryškių spalvų ir mažiau akivaizdžių formų modelius. Tarp jų yra ne tik juodi rėmeliai, bet ir buteliuko žalios spalvos, kaip rudos ir smėlio spalvos derinys, pudros rožinės ir geltonos spalvos. Tuo pačiu metu tai ne visada yra vienos spalvos rėmeliai. Jie dažnai derina keletą spalvų, pavyzdžiui, ombre arba zebra.

Pagal formą Max&Joe kataloge dominuoja klasikiniai, stačiakampiai rėmeliai. Tačiau kūrėjai pasiliko vietą ir „katės akims“, aviatoriams, apvaliems ir geometriškiems rėmams, tarp jų ir su aštriais kraštais, kuriais gali naudotis ir damos, ir ponai. Kai kurie modeliai netgi turi masyvų tiltelį viršutinėje dalyje – tačiau šie dėl didelio dydžio daugiausia skirti vyrams.

Patrauklios kainos, didelis pasirinkimas ir greitas pristatymas

Mūsų parduotuvėje paruošėme jums didelį Max&Joe receptinių akinių pasirinkimą patraukliomis kainomis, kurios dėl dažnų akcijų tampa dar patrauklesnės. Su tokiais skoningais rėmeliais - išlaikytais klasikiniu, nesenstančio stiliaus - visada gerai atrodysite, o tuo pačiu ir aiškiai matysite, dėka pritaikytos korekcijos, pritaikytos jūsų regėjimo poreikiams. Tik pas mus rasite tiek daug unikalių Max&Joe akinių modelių.