Max Mara akiniai

View as Grid List

19 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

19 Įrašai(-ų)

per puslapį

Max Mara receptiniai akiniai

Max Mara prekės ženklas pirmiausia žinomas dėl stilingų, moteriškų drabužių. Bendrovė taip pat kuria ir kuria akinius, kurie leidžia efektyviai koreguoti regėjimą ir pagerinti jūsų išvaizdą. Max Mara akiniai yra itališko dizaino – elegantiški, o kartu ir kasdieniški bei nesenstantys, kuriuose puikiai atrodai nepriklausomai nuo progos bei paros ar metų laiko.

Platus ir įvairus Max Mara akinių asortimentas

Specialiai jums, mes surinkome visus Max Mara akinius į vieną vietą – kad galėtumėte patogiai juos naršyti ir rasti porą, apie kurią svajojate. Užtenka greito žvilgsnio, kad pastebėtum, jog modelių yra labai daug ir jie labai įvairūs. Turtingumas apima kiekvieną dizaino elementą: nuo rėmų formos ir storio, jų spalvos ir dydžio iki naudojamos medžiagos.

Tokiu būdu tarp Max Mara akinių rasite tiek apvalių, tiek ovalių, stačiakampių akinių, taip pat vis dar madingų „katės akių“ ir nestandartinių modelių, peržengiančių išvardintus. Įvairovė galioja ir spalvoms – jų tiek daug, kad net neįmanoma išvardyti, todėl raginame naudoti filtravimą. Vienas dalykas aiškus – kiekvienas ras savo mėgstamą spalvą. Kalbant apie medžiagą, Max Mara daugiausia dėmesio skiria plastikui ir metalui. Kuriuos pasirinkti? Tai priklauso nuo jūsų poreikių ir lūkesčių. Trumpai tariant, plastikiniai akiniai yra lengvesni ir įvairesnės estetikos, dažnai ir stambesni bei storesni. Metaliniai akiniai yra plonesni, todėl subtilesni, bet tuo pačiu šiek tiek labiau pastebimi ant nosies ir patvaresni; jie taip pat turi patogias nosies pagalvėles.

Max Mara - stilius, kuris nepraeina su laiku

Jei vertinate ilgametę istoriją ir tradicijas turinčius prekės ženklus, kurie savo gaminiais perteikia unikalų stilių ir vertybes, Max Mara akiniai turėtų patikti jums dar labiau. Tai labai moteriškas prekės ženklas – nuo pat pradžių jis palaiko moterų talentus ir propaguoja moterišką grožį, dovanodamas moterims drabužius ir aksesuarus, su kuriais jos gali jaustis užtikrintai.

Max Mara buvo įkurta 1950-aisiais kaip moters idėja – Achille Maramotti svajonė, norėjusi itališką stilių derinti su prancūzišku ir amerikietišku, pasiūlydama kažką unikalaus, ko pasaulis dar nematė. Max Mara akiniuose tai matosi – šiame subtilumu ir rafinuotumu, apimančiu kiekvieną detalę; įvairių spalvų ir formų, nes kiekviena moteris turi savo originalų skonį ir pageidavimus, ji gali norėti būti elegantiška ir tuo pat metu kasdieniška.