Miru 1day 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

22,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Miru 1 Day vienadieniai kontaktiniai lęšiai, tai japonų gamintojo Menicon lęšiai, kuris pirmas užpatentavo silikoninį monomerą.

 
Gebėjimas sulaikyti vandenį - lęšiai puikiai drėkinami, išsilaiko net kelias valandas po užtepimo. Taip yra dėl jų gebėjimo išlaikyti vandenį savyje.
Medžiaga Hioxifilcon A - lęšių gamybai kūrėjai panaudojo itin modernią, itin hidratuotą silikono-hidrogelio medžiagą, kurios dėka ženkliai padidėjo kontaktinių lęšių naudojimo komfortas.
Patobulintas dizainas - unikali lęšių struktūra padėjo sumažinti trintį tarp voko ir lęšio, taip pašalinant dirginimo riziką ir lęšių jaučiamo ant akių problemą.
Lizdinė plokštelė su biologiškai suderinamu skysčiu - kiekvienas lęšis dedamas į labai ploną aliuminio pakuotę, užpildytą aukštos kokybės biologiškai suderinamu skysčiu. Dėl šios priežasties lęšiai, net ir nenaudojami, išlaiko savo vertingąsias savybes labai ilgai.
Vienos dienos režimas - Miru 1day
Vienos dienos režimas - lęšiai skirti vienai dienai, o tai reiškia, kad kiekvieną rytą jūsų laukia nauja ir šviežia pora. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems didesnę higieną ir dinamišką gyvenimo būdą.
30 vienetų pakuotėje - kaip tik tinkamas laikas išbandyti tam tikro tipo lęšius arba derinti juos su kita tokio pat dydžio, bet skirtingos galios pakuote ir sukurti komplektą, visiškai pritaikytą jūsų regėjimo defektui.
 

Miru 1 Day lęšių charakteristika:

 

Miru 1 Day silikono-hidrogeliniai, vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Kontaktinių lęšių Miru 1 Day gamybai pasitelkta medžiaga Hioxifilcon A - kuriai būdingas didelis vandeningumas – 57%. Kontaktiniai lęšiai sulaiko vandenį. To dėka, jie yra sudrėkinti visą dieną, kas be ko prisideda prie aukšto nešiojimo komforto ir sumažina akių sausumo pojūtį. Kontaktiniai lęšiai Miru 1 Day idealiai sumažina trynimasi tarp akies voko ir lęšio mirksint. Tai yra dėka unikalios lęšio krašto konstrukcijos CENTRAFORM.

Miru 1 Day kontaktiniai lęšiai yra supakuoti į ploniausias pasaulyje aliumininias pakuotes (1 mm). Lęšiukai sudėti į blisterinę pakuotę, išorine puse į viršų, kas palengvina jų įsidėjimą kiekvieną dieną. Pakuotės sandara neleidžia prisiliesti lęšio vidiniai pusei ir tai jios saugo nuo užterštumo. Miru 1 Day kontaktiniai lęšiai palankūs akies sveikatai ir higienai.

 

Kam skirti Miru 1 Day lęšiai?

 

Lęšiai skirti žmonėms, kurie renkasi vienadienio naudojimo kontaktinius lęšius. Kompaktiškos pakuotės dėka, lęšiukus galima įsimesti į rankinę ar portfelį. Beto, tai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie:

 
  • Gyvena aktyviai;
  • Vertina aukštą komfortą;
  • Turi problemų su išsausėjusiomis akimis.
 

Miru 1 Day lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas Miru lęšiai
Gamintojas Menicon Co. Ltd.
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki -0,50 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 19 x 10-9
Drėkinimas 57%
Medžiaga Hioxifilcon A
Technologija CENTRAFORM
 

Taip pat žiūrėkite kitus Miru prekės ženklo lęšius

Daugiau informacijos
GamintojasMenicon Co. Ltd.
Prekės ženklasKiti
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Miru 1day 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Miru 1day 30 vnt. lęšius?

Norėdami pasirinkti Miru 1day 30 vnt. lęšius, galite naudoti savo regėjimo parametrus arba pasitarti su optometru. Pakuotėje yra 30 lęšių, užtikrinančių patogumą ilgam naudojimui. Be to, šie lęšiai pasižymi aukštu hidratacijos lygiu – 57%, kas užtikrina komfortą nešiojant juos visą dieną.

Ar Miru 1day lęšiai yra saugūs?

Taip, Miru 1day lęšiai yra saugūs naudoti. Jie gamina garsių Menicon Co. Ltd., užtikrinantys aukštą kokybę ir saugumą. Kaip vienadienio naudojimo kontaktiniai lęšiai, jie mažina infekcijų ir alergijų riziką, suteikdami šviežumą kiekvieną kartą juos užsidėjus.

Kokiam regėjimo sutrikimui skirti Miru 1day lęšiai?

Miru 1day lęšiai skirti trumparegystės korekcijai.

Kaip dėvėti Miru 1day lęšius?

Dėvėti Miru 1day lęšius yra lengva ir patogu. Prieš dėdami lęšius, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir atsargiai įdėkite jį ant akies. Įsidėjus lęšį, patikrinkite, ar nesijaučiate diskomforto arba ar nėra svetimkūnio po voku.

Kaip nuimti Miru 1day lęšius?

Nuimti Miru 1day lęšius taip pat yra paprasta. Po rankų plovimo ir džiovinimo, švelniai patraukite apatinį voką žemyn ir rodomuoju pirštu kitos rankos paslinkite lęšį link akių centro. Tada atsargiai nuimkite lęšį ir išmeskite.