Police akiniai

View as Grid List

Prekių 1-2433

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-2433

Page
per puslapį

Police receptiniai ir saulės akiniai

Ieškote stilingų, originalių akinių nuo saulės, kuriuose jausitės užtikrintai ir šiek tiek maištaujantys? Tada susipažinkite su Italijos prekės ženklu Police. Kodano parduotuvėje Jums turime dešimtis skirtingų šio gamintojo akinių patraukliomis, konkurencingomis kainomis. Rasite tiek moteriškų, tiek vyriškų, tiek unisex modelių. Jų yra tiek daug formų ir spalvų, kad kiekvienas – net ir didžiausias miesto maištininkas – ras porą, puikiai pritaikytą jų poreikiams.

Police prekės ženklas – stiprybės ir maišto simbolis

Prekinis ženklas Police buvo įkurtas palyginti neseniai, 1983 m., tačiau labai greitai įsitvirtino rinkoje kaip kokybiškų ir unikalių akinių gamintojas. Šių rėmų originalumas visų pirma yra dizainas – įkvėptas Amerikos policijos pareigūnų stiliaus. Suteikdamas galimybę visoms suinteresuotoms šalims nešioti policijos stiliaus akinius nuo saulės, prekės ženklas Police išpildė stilingos ir maištingos išvaizdos svajonę. Ji taip pat pasiūlė lengvą būdą pagerinti savijautą didinant pasitikėjimą savimi ir patrauklumą – vertinamą ne tik vyrų, bet ir moterų. Police akinius nuo saulės nešioja ir tokios žvaigždės kaip Bradas Pittas, Davidas Beckhamas, Antonio Banderasas ir George'as Clooney, o tai tik pabrėžia dėmesio vertą šių rėmelių stilių.

Neįprastų ryšių galia

Police akiniai nuo saulės yra unikalūs. Jų stilių formuoja iš pirmo žvilgsnio kontrastingų elementų ir įkvėpimų gretinimas: itališkas preciziškumas ir nepriekaištingas stilius su amerikietišku funkcionalumu, estetinė drąsa, duoklė paprastumui ir minimalizmui, taip pat urbanistinė išvaizda su elegancija. Dėl to Police akiniai nuo saulės tinka tiek pasivaikščiojimui bulvaru, tiek po miestą, tiek kaip kiek formalesnio stiliaus elementas.

Aukštos kokybės Police akiniai

Gamintojas savo rėmuose naudoja įvairias medžiagas – daugiausia metalą ir plastiką. Tokiu būdu sukuriami patvarūs, tačiau lengvi akiniai nuo saulės, kurie suteikia maksimalų komfortą ir pasitenkinimą. Akinių vartotojai skirstomi į plastikinių ir metalinių rėmelių šalininkus. Į savo katalogą įtraukęs akinius iš kiekvienos iš šių medžiagų, Police prekės ženklas atliepia didesnės auditorijos poreikius, taip didindamas savo gaminio populiarumą.

Police akiniai nuo saulės vyrams ir moterims

Kodano.lt rasite tiek moteriškus, tiek vyriškus šio gamintojo akinius nuo saulės. Jie yra švelnių ir ryškių spalvų, taip pat įvairių formų, pvz., kaip ikoniniai lakūnai, apvalūs ir stačiakampiai akiniai. Kai kurie modeliai yra itališko meistriškumo ir klasikos pavyzdžiai. Kitose dėmesį patraukia beveik roko estetika. Police akiniai nuo saulės, nepaisant bėgant laikui, nepraranda savo gaivumo ir vis dar yra tarp madingiausių modelių, sezoną po sezono. Jie tikrai nesenstantys, o kruopščiai atrinktos poros įsigijimas gali būti investicija – į originalią ir išdidžią išvaizdą, kurią galima įsigyti ne vienai šventei.

Žiūrėkite atskirus Police akinius:

  • Police vyriški akiniai nuo saulės