ReNu® MPS™ 360 ml

Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 1 atsiliepimais.
Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

7,89 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 1 atsiliepimais.
Karolina
5.0000
tinka jautrioms akims

Daugiafunkcis skystis Bausch&Lomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution.

 
Grupus valymas - pagrindinė ReNu MPS priežiūros skysčio užduotis yra visiškai pašalinti visų tipų teršalus, nuosėdas ir pavojingus mikroorganizmus.
Pailgintas drėkinimas - kiekvieną dieną kelioms valandoms panardinant lęšius į priežiūros tirpalą, galite padidinti jų drėkinimo lygį ir pailginti šį poveikį. Taip akys dar labiau atsparios išsausėjimui.
Apsauga nuo nusidėvėjimo - reguliari lęšių priežiūra naudojant specializuotą skystį leidžia išlaikyti idealią jų būklę dar ilgiau ir taip sutaupyti daugiau pinigų.
Saugus laikymas - jei jau ištiesėte ranką į kitą lęšių porą, bet dėl ​​kokių nors priežasčių neketinate jų naudoti artimiausiomis dienomis, užuot išmetę, įdėkite į indą su skysčiu. Taip jie išsaugos visas savo savybes.
Alergiškiems žmonėms tinkama priemonė - ReNu MPS
Alergiškiems žmonėms tinkama priemonė - ReNu MPS priežiūros skystis gali būti naudojamas alergiškiems ir itin jautrias akis turintiems žmonėms, nes yra visiškai antiseptinis ir buferinis, todėl nesukelia dirginimo ar paraudimo.
Ekonomiška talpa - ReNu MPS priežiūros skystis dedamas į 360 ml buteliuką. Tai tobulas kiekis preparatą naudoti kiekvieną dieną ir mėgautis papildomomis finansinėmis santaupomis.
 

Charakteristika ReNu® MPS:

 

ReNu MPS Multi-Purpose Solution tai daugiafunkcinis tirpalas jautrioms akims, kuris švelniai valo, skalauja, sutepa, dezinfekuoja ir saugo kontaktinius lęšius. Šis tirpalas yra tinkamas naudoti su minkštais kontaktiniais lęšiais, įskaitant ir silikono hidrogelio lęšius

ReNu MPS sudėtis sukurta taip, kad skystis atitiktų ypač jautrių akių žmonių poreikius. Žmonės, kenčiantys nuo įvairių alergijų, ašarojančių ar išsausėjusių akių, dažniau patiria nepatogumų dėl kontaktinių lęšių nešiojimo. Tokie klientai greičiau pajunta akių nuovargį ir prasčiau toleruoja, pavyzdžiui, buvimą patalpose su kondicionieriumi. Kasdienis ReNu MPS 360 ml naudojimas suteiks jiems ilgesnį komforto jausmą, o lęšiai išliks lankstūs ir ilgiau drėkinami.

 

Sudėtis:

  • Sterilus boro rūgšties turintis skystis;
  • dinatrio etilendiamintetraacto rūgštis;
  • natrio boratas ir natrio chloridas;
  • DYMED (polivinil propionato biguanidas) 0.00005%,
  • poloksaminas 1%.

Nėra ingredientų, tokių kaip chlorheksidinas ar timerosalas.

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasKiti
Prieinamumas24h
Price per 100ml2,19 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ReNu® MPS™ 360 ml
Jūsų nuomonė