Ar nori pradėti
nešioti kontaktinius lęšius?
Raskite atsakymus į klausimus apie kontaktinius lęšius, atraskite jų privalumus ir išsirinkite sau tinkamus lęšius.
- Ar galiu naudoti kontaktinius lęšius vietoj akinių?
- Ar galiu pakaitomis nešioti receptinius akinius ir kontaktinius lęšius?
- Turiu astigmatizmą. Ar galiu nešioti kontaktinius lęšius?
- Iš arti matau blogiau. Ar galiu nešioti kontaktinius lęšius?
- Ar vaikas gali nešioti kontaktinius lęšius?
Žinoma! Taip pat galite naudoti lęšius ir akinius pakaitomis.
Tačiau kartais gali prireikti nešioti akinius. Tinkamos lęšių galios parinkimas ir sprendimų dėl akinių pakeitimo lęšiais priėmimas turėtų būti patikėtas specialistui. Remdamasis atliktu tyrimu ir pokalbiu su pacientu, jis padės išsirinkti tinkamą kontaktinių lęšių tipą.
Žinoma! Tiek korekciniai akiniai, tiek kontaktiniai lęšiai yra geras būdas pagerinti regėjimo kokybę ir džiaugtis ryškiu vaizdu kiekvieną dieną.
Galite juos naudoti pakaitomis. Kokį sprendimą pasirinkti, turėtų lemti ne tik patogumas, bet ir sveikatos veiksniai. Optometrinės konsultacijos metu išsiaiškinsite, ar nėra akinių ar lęšių naudojimo kontraindikacijų.
Taip. Šiais laikais yra daugybė skirtingų tipų lęšių, su kuriais nuo astigmatizmo kenčiantys žmonės gali pasiekti labai gerų regėjimo korekcijos rezultatų.
Nuo standartinių lęšių jie pirmiausia skiriasi forma – tai toriniai, o ne sferiniai lęšiai. Dėl šios unikalios formos toriniai lęšiai geriau prisitaiko prie ragenos formos ir gali turėti skirtingą galią skirtingose lęšio dalyse, o tai labai svarbu esant šiam regėjimo defektui. Tokie lęšiai dažniausiai gaminami iš minkštos silikoninės hidrogelio medžiagos.
Žinoma! Presbiopija, regėjimo defektas, kitaip žinomas kaip presbiopija, paveikia vis daugiau vyresnių nei 40 metų žmonių.
Tai atsiranda dėl laipsniško raumenų, atsakingų už akies gebėjimą prisitaikyti, silpnėjimo. Akies lęšiukas išsipučia, sukietėja ir praranda natūralų elastingumą. Tai pasireiškia laipsnišku regėjimo kokybės blogėjimu – arti ir toli. Kontaktiniai lęšiai, skirti koreguoti presbiopiją, vadinami progresuojančiais arba daugiažidininiais. Būdingiausia jų funkcija – užtikrinti aiškų matymą iš arti ir toli – kad vartotojas galėtų mėgautis maksimaliu komfortu visose kasdienėse situacijose, nereikėtų pakaitomis nešioti dviejų porų akinių: vieno arti ir kito atstumo.
Kontaktinius lęšius galima nešioti nuo mažens.
Prieš nuspręsdami, ar jūsų vaikas gali nešioti kontaktinius lęšius, verta atsakyti į šiuos klausimus:
Ar vaikas pakankamai atsakingas?
Ar jis lengvai mokosi?
Ar jis reguliariai atlieka savo pareigas ir jas prisimena?
Ar jis sugebės teisingai įsidėti ir išsisiimti kontaktinius lęšius, nors ir pavargęs?
Ar laikysitės nurodymų, kaip nešioti lęšius ir išlaikyti juos švarius?
Teigiamas atsakymas į šiuos klausimus rodo, kad galima apsvarstyti šią regėjimo korekcijos formą. Tačiau būtent specialistas, remdamasis patikrinimu dėl kontaktinių lęšių parinkimo, priima galutinį sprendimą, ar tinkamas laikas pradėti juos nešioti.Mūsų specialistai rekomenduoja
#bioview
Pasitenkinimo garantija arba pinigų grąžinimas
Aukšta kokybė ir naudojimo patogumas
Žema kaina
Apsauga nuo UV spindulių
AquaView
Didelis lęšio drėkinimo laipsnis
Nedirgina akių
Garantuoja komfortą
Turi UV filtrus