Tommy Hilfiger akiniai

View as Grid List

Prekių 1-24406

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-24406

Page
per puslapį

Tommy Hilfiger receptiniai ir saulės akiniai

Kas iš mūsų nežino ikoniškų Tommy Hilfiger drabužių ir aksesuarų? Didžiulės amerikietiško prekės ženklo sėkmės paslaptis slypi aistra laisvam, sportiškam stiliui, kuris kartu remiasi tradicijomis ir perkelia klasikinius pasiūlymus į visiškai kitą lygį. Garsios kompanijos gaminami rėmeliai yra moterų ir vyrų iš viso pasaulio geismo objektas.

Tommy Hilfiger yra gerai žinomas ... akinių prekės ženklas

Tommy Hilfigeris gimė Elmiroje, Niujorke, antrasis iš devynių savo šeimos vaikų. Jis nespėjo baigti vidurinės mokyklos, o netrukus tėvai jį išvarė iš namų. Tommy Hilfigeris metus buvo benamis. Tačiau jis nenustojo svajoti tapti mados dizaineriu. Savo karjerą jis pradėjo sukūręs nedidelį drabužių parduotuvių tinklą, pavadindamas jas Žmonių vietomis. 1979 m. Hilfigeris persikėlė į Niujorko centrą, kad galėtų visiškai atsiduoti madai. Laimei, Mohanas Murjani, verslininkas, ieškantis talentingo vyriškų drabužių dizainerio, stojo Hilfiger profesiniame kelyje. Su jo parama Tommy Hilfiger 1985 metais sukūrė pirmąją kolekciją savo vardu. Jaunatviškas, laisvas šio dizaino stilius tapo visų vėlesnių Tommy Hilfiger kolekcijų bruožu.

Tommy Hilfiger akiniai – nuoroda į amerikietišką klasiką

Visos Tommy Hilfiger receptinių akinių ir saulės akinių kolekcijos atitinka tradicines Amerikos tendencijas. Ikoniški modeliai dvelkia Niujorko stiliumi, pozityviai stebina nepriekaištingu atlikimu ir aukščiausia kokybe. Miesto laisvė kartu su minimalistine koncepcija sukuria unikalius akinius. Šio prekės ženklo drabužiai ir aksesuarai įkvėpti universitetinės mados, prie kurios pridėta žiupsnelis tikros prabangos.

Prekės ženklas Tommy Hilfiger pristato naują Amerikos klasikos požiūrį. Jo rėmeliai pirmiausia skirti 25–45 metų žmonėms, tačiau vyresnio amžiaus žmonės tikrai ras kažką sau tarp prislopintų, stačiakampių pasiūlymų. Kiekvienos žinomų mados namų kolekcijos pagrindas – klasikinis paprastumas, praturtintas unikaliomis detalėmis. Puikiai parinkti aksesuarai visiškai pakeičia rėmelių charakterį ir paverčia juos nesenstančiu jaunystės stiliaus aksesuaru.

Didžiausi Tommy Hilfiger rėmų privalumai

Lengvumas ir patogumas – tai svarbiausios Tommy Hilfiger rėmelių savybės, leidžiančios nešioti madingus akinius bet kada ir bet kur. Kiekvienas korekcinis modelis užtikrina aukštą regėjimo komfortą, todėl tinka darbui, skaitymui, vairavimui ar sportui. Akiniai nuo saulės yra aprūpinti aukščiausios kokybės UV filtrais, kurių dėka užtikrina efektyvią apsaugą nuo žalingos spinduliuotės.

Prekės ženklas Tommy Hilfiger neseka mados – jis ją kuria. Jos minimalistinis, šiek tiek nerūpestingas dizainas užkariauja rinkas visame pasaulyje. Kiekvienas vyras, kuris seka dabartines tendencijas, ir kiekviena moteris, kuri besirūpina savo išvaizda, savo kolekcijoje turi amerikietiškų prekės ženklų rėmelius. Auksiniai modeliai, kuriuose dera nesenstantis minimalizmas, sportiškas lengvumas ir klasikinė elegancija, itin populiarūs tarp pirkėjų. Tokie akiniai asocijuojasi su prabanga ir puikiai papildo stilių.

Tommy Hilfiger modeliai reikliems klientams

Platus Tommy Hilfiger rėmelių pasirinkimas leidžia daug lengviau rasti idealiai derantį akinių modelį. Komfortas yra pagrindinis amerikietiško prekės ženklo klausimas, todėl jis teikia didelę reikšmę tam, kad klientai visada rastų jiems puikiai tinkantį modelį. Rėmeliai iš aukščiausios kokybės plastiko tarnaus savininkui daugelį sezonų. Dėl šių aksesuarų universalumo nereikia jaudintis, kad po kelių sezonų jie išeis iš mados.

Tommy Hilfiger kolekcijose dominuoja nesenstanti juoda spalva. Spalvų mėgėjai mielai rinksis raudoną, mėlyną, rudą ar tamsiai mėlyną, o originalių aksesuarų mėgėjai įsimylės modernius, permatomus receptinius rėmelius. Minimalistinis dizainas amerikietiškų mados namų pasiūlymus paverčia universaliais – juos be baimės gali dėvėti blondinės ilgo veido, apkūnios brunetės ir strazdanų bei raudonplaukių.

Žiūrėkite atskirus Tommy Hilfiger akinius:

  • Tommy Hilfiger moteriški akiniai nuo saulės
  • Tommy Hilfiger receptiniai akiniai
  • Tommy Hilfiger akiniai nuo saulės

Taip pat žiūrėkite kitą Tommy Hilfiger akinių versiją:

  • Tommy Jeans akiniai