Wöhlk Enzym 10 tablečių

Skaičius pakuotėje:

10 vnt

Prieinamumas:

iki 5 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

10 vnt

Mūsų kaina:

10,79 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Enzimatinės tabletės Wöhlk Enzym minkštiems ir oro pralaidiems lęšiams. Visi dieniniai kontaktiniai lęšiai kaupia baltyminias apnašas ir kitas nuosėdas. Enzimatinės tabletės, sudėtyje turi medžiagą, kuri pašalina visas nuosėdas. Patariame enzimatines tabletes naudoti kas savaitę.

 
Bet kokio tipo lęšiams - fermentines tabletes galima naudoti nepriklausomai nuo to, kokius lęšius šiuo metu naudojate – kietus ar minkštus, silikoninius-hidrogelius ar silikoninius.
Organinių nešvarumų pašalinimas - fermentų tabletės yra geriausias būdas nuvalyti lęšius nuo organinių nešvarumų – daugiausia baltymų ir riebalų sankaupų, aktyviausiai besikaupiančių dienos pabaigoje. Wöhlk Enzym dėka lęšiai tampa nepriekaištingai švarūs ir paruošti pakartotiniam naudojimui.
Saugus veikimas - kadangi tabletėse esantys fermentai veikia tik organines medžiagas, lęšių paviršius, dažniausiai pagamintas iš silikono, lieka nepaliestas. Tai garantuoja visišką lęšių saugumą.
Regėjimo kokybės gerinimas - dėka to, kad tabletės pašalina visokius organinius nešvarumus, pagerina lęšių skaidrumą, taigi ir regėjimo kokybę. Vaizdas aiškus – be triukšmo, atspindžių ir įkyrių taškų.
Sudėtis be konservantų - Wöhlk Enzym

 
Sudėtis be konservantų - tabletėse nėra jokių konservantų, todėl jos yra itin saugios lęšiams ir akims ir gali būti naudojamos žmonėms, turintiems itin jautrų regėjimą.
Naudokite kartą per savaitę - norint pasiekti geriausių priežiūros rezultatų ir išlaikyti idealiai švarius lęšius, tabletes rekomenduojama naudoti kartą per savaitę. 10 vienetų pakuotė suteikia tiekimą daugiau nei dviem mėnesiams.
 

Wöhlk Enzym skysčio (tablečių) savybės:

 

Geriausias būdas pašalinti organinės kilmės nešvarumus yra fermentai. Fermentai yra molekulės, kurios greitai ir efektyviai skaido baltymus, riebalus ir cukrų. Kadangi jie yra labai specifiniai ir veikia tik organinius junginius, lęšių paviršius lieka nepaliestas, nes lęšiai pagaminti iš sintetinių medžiagų. Dėl selektyvaus fermentų veikimo jie labai efektyviai valo nuosėdas ir tuo pačiu yra 100% saugūs visų tipų kontaktiniams lęšiams. Jie gali būti naudojami minkštiems, kietiems ir hibridiniams lęšiams.

Wöhlk Enzym tablečių veiklioji medžiaga yra Subtilisinas A. Tai fermentas, puikiai nuvalantis organines nuosėdas ant kontaktinių lęšių paviršiaus. Jis skaido riebalus, baltymus ir polisacharidus, kurie iš ašarų plėvelės patenka ant lęšių. Wöhlk Enzym fermentines tabletes galima naudoti visų tipų minkštiems ir kietiems kontaktiniams lęšiams. Jie yra saugūs ir nepažeidžia paviršiaus. Jie nereaguoja su lęšiais. Tuo pačiu metu jie yra labai veiksmingi ir palieka lęšius skaidrius bei nepriekaištingai švarius.

Daugiau informacijos
GamintojasZEISS
Prekės ženklasKiti
Vienetų skaičius pakuotėje10 vnt
Prieinamumasiki 5 darbo dienų
Price per 100ml107,90 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Wöhlk Enzym 10 tablečių
Jūsų nuomonė