Woodys Barcelona akiniai

View as Grid List

23 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

23 Įrašai(-ų)

per puslapį

Woodys Barcelona receptiniai ir saulės akiniai

Woodys Barcelona tai ispanų akinių markė, kuri kilo dėl didelės meilės medžiui. Įkūrėju buvo Josep Dosta, drąsuolis ir daugkartinis Europos Wakeskate čempionas, vandens sportininkas. Pasvajojo jis sukurti akinius iš tos pačios medžiagos, kurios pagamintas jo wakeboard, iš laminuoto medžio, o tai pasirodė puiki idėja. Galu gale jo problema su skęstančiais akiniais pasibaigė. Mediniai akiniai tapo tikra sensacija ir taip pradėta gaminti Woodys Barcelona.

Įmonės atributai

Woodys Barcelona siūlo unikalius akinius unikaliems Klientams, todėl ši markė skiria daug dėmesio medžiagų kokybei ir produktų užbaigimui. Šie akiniai skirti pozityviai užsuktiems, kurie yra įkvėpimu šiuolaikiniai ir laisvai madai. Didelia Woodys Barcelona savybe yra faktas, kad žaliavos skirtos gaminimui yra iš sertifikuotų ūkių.

Woodys Barcelona akiniai pagaminti iš kelių aukščiausios rūšies medžiagų. Modeliai pagaminti iš rankiniu būdu poleruoto bambuko ar beržo bei italų kilmės biologiško acetato.

Woody Barcelona pasiūlyme rasite korekcinius rėmeliui ir akinius nuo saulės. Šios įmonės akiniai tai didžiulis formų ir spalvų pasirinkimas. Nuo klasikinių stačiakampio formos rėmelių, per spalvotas katės akis, apvalių modelių iki masyvių, ryškių su veidrodiniais akiniais nuo saulės.