Akiniai nuo saulės vaikams

View as Grid List

Prekių 1-36119

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36119

Page
per puslapį

Vaikiški akiniai nuo saulės - didžiausi prekių ženklai

Vaikų akys – dar tik besivystančios – yra ypač jautrios žalingam saulės spinduliavimui. Štai kodėl verta naudoti geros kokybės akinius nuo saulės kartu su kremu su filtru. Vaikams paruošėme ne tik tuos, kurie efektyviai apsaugo nuo UV, bet ir gražių – kad mažyliui būtų malonu jas užsidėti.

Kodėl vaikiškus akinius nuo saulės rinktis Kodano, o ne šventiniame stende?

Juk esantys pajūrio kioskuose vilioja kaina ir yra taip lengvai prieinami. Tačiau turite žinoti, kad tokia programėlė jūsų mažyliui gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Dauguma yra tik dirbtinai patamsinti; jie neturi UV filtrų ir atlieka svarbiausią vaidmenį.

Vaikiški akiniai nuo saulės yra sertifikuoti gaminiai, kurių apsauga patvirtinta specializuotais testais. Be to, lęšius supa patvarūs, lankstūs rėmeliai, kurie nesuspaudžia smilkinių ir yra patogūs vaikui. Medžiagos, iš kurių gaminami akiniai, yra be BPA – kenksmingų medžiagų.

Ar tikrai vaikui reikia gerų akinių nuo saulės?

Žinoma. Ir to įrodymas gali būti faktas, kad vaiko akys yra daug jautresnės nei suaugusiųjų. Kūdikiai turi platesnius vyzdžius ir beveik permatomą lęšį, todėl jį pasiekia daug daugiau ultravioletinių spindulių. Vaiko regėjimas vystosi per kelerius metus, tuomet reikia skirti ypatingą dėmesį, kad jis būtų tinkamai apsaugotas.

Šioje kategorijoje rasite akinius, kurių jums reikia jūsų vaikui. Nesvarbu, ar jums reikia pirkti akinius berniukui ar mergaitei, mažyliui ar vyresniam vaikui. Įsitikinome, kad Kodano.lt pasiūlymas yra platus ir apima įvairius akinius – įvairių spalvų ir formų, ir netgi su papildomomis dekoracijomis ant rėmelių. Kaip galvojate apie apvalius ir rožinius? Arba stačiakampius ir juodus?

Vaikiški akiniai nuo saulės – firminiai ir mažiau žinomų gamintojų

Žinome, kad ne kiekvienas tėvas nori išleisti daug pinigų vaikiškiems akiniams nuo saulės. Būtent todėl mes, be kita ko, siūlome akinius Belutti – gamintojo garsėja patraukliomis kainomis iš vienos pusės, o iš kitos – kokybiškais rėmeliais. O išrankiausiems tėveliams, norintiems padovanoti savo vaikui firminius akinius, taip pat turime didelį pasiūlymą, įskaitant Ray-Ban ir Polaroid akinius nuo saulės.

Žiūrėkite kitus vaikiškus akinius:

Peržiūrėkite kitų tipų saulės akinius pagal tikslinę grupę: