Akiniai vaikams

View as Grid List

Prekių 1-24297

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-24297

Page
per puslapį

Vaikiški akiniai ir akiniai nuo saulės

Vienas iš esminių klausimų renkantis vaikiškus akinius – tinkamai palaikyti akinius akių lygyje, kad jie puikiai išsilaikytų ant mažos nosies ir tuo pačiu neprisidėtų prie diskomforto. Vaikiški rėmeliai yra lengvi ir tobulai profiliuoti bei priderinti prie individualios veido formos. Tinkamų akinių pasirinkimas – tik pusė darbo, todėl negalima neįvertinti kitų problemų, kurios gali turėti neigiamos įtakos regėjimo laukui. Korekcijos kokybė taip pat priklauso nuo gerai suderintų kadrų. Reikia atsiminti, kad vaikas nuolat vystosi, taigi, keičiasi jo veido ovalas ir nosies forma. Todėl rėmelių rėmeliai turi būti idealiai suderinti ir gerai išdėstyti, kad tarp nosies ir rėmo nebūtų tarpo, o patys akiniai nenukristų.

Vaikiškų akinių savybės

Žinoma, vaiko sveikata yra svarbiausia, bet ne mažiau svarbi yra ir vaiko savijauta. Gerai parinkti rėmeliai dar ne viskas, nes teigiamą korekcijos efektą atneš tik kasdienis naudojimas. Štai kodėl taip svarbu paskatinti ar net įtikinti vaiką naudoti korekcinius akinius. Be to, rėmų pasirinkimas pirmiausia turėtų priklausyti jam. Įdomūs, spalvingi ir raštuoti rėmeliai sukurti specialiai patiems mažiausiems. Be menkiausios abejonės, akiniai pirmiausia turėtų patikti vaikams, kurie atras savo originalumą ir dėvės juos su pasididžiavimu. Tokias savybes visiškai atitinka pristatomi Ray-Ban, Emoji, Moretti ir Belutti vaikiški akiniai nuo saulės.

Vaikų akinių reguliavimas

Vaikiški rėmeliai turi atitikti griežtas kokybės ir tinkamumo sąlygas. Pastarąjį geriausia pasitikrinti natūraliomis vaiko sąlygomis, t.y., namuose. Galimybė pasimatuoti rėmus namuose kaip namų pasirengimo kambario dalį labai palengvina visą procesą. Su nosies rėmeliais vaikas gali žaisti, bėgioti ir atlikti visas kasdienes veiklas. Nepriekaištinga aplinka neabejotinai yra palanki vaikui išsirinkti geriausius receptinius akinius.

Peržiūrėkite atskirus vaikiškus akinius:

Peržiūrėkite atskirus vaikiškų akinių prekės ženklus:

Peržiūrėkite kitų tipų akinius pagal tikslinę grupę: