Avizor All Clean Soft 350 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

6,49 €
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.

Savo išskirtinės formulės dėka daugiafunkcinis tirpalas Avizor All Clean Soft puikiai tinkakontaktinių lęšių priežiūrai.

 
Visiems minkštiems lęšiams - Avizor All Clean Soft yra preparatas, sukurtas visiems minkštiems kontaktiniams lęšiams, įskaitant ir šiuolaikinius, silikoninius-hidrogelius.
Puikus valymas ir dezinfekcija - priežiūros skystis atkuria jų nesugadintą švarą. Pašalina visų tipų nešvarumus: baltymų ir baltymų-riebalų nuosėdas, dulkes, bakterijas ir grybelius, apsaugo nuo pavojingų infekcijų ir diskomforto.
Pradinio drėkinimo atkūrimas - lęšiai, įdedami į skysčiu pripildytą indą, atgauna naudingą hidratacijos lygį, žinomą nuo pirmųjų jų naudojimo akimirkų. Dėl šios priežasties akis yra nuolat drėgna, be sausumo ir paraudimo.
Apsauga nuo mikro traumų - priežiūros skysčio sudėtis praturtinta daugybe maistinių komponentų. Jų dėka akis gauna papildomą atramos šaltinį – ji greičiau atsinaujina ir yra daug atsparesnė mikrotraumoms, dažnai pasitaikančioms lęšių naudotojams.
Ekonomiška talpa - iki 350 ml viename buteliuke. Jis puikiai tinka naudoti namuose, žmonėms, kurie reguliariai naudoja lęšius.
Saugus laikymas - Avizor All Clean Soft
Saugus laikymas - jei šiuo metu nenorite naudoti lęšių, o vieną porą jau ištraukėte iš lizdinės plokštelės, neišmeskite jos. Įdėkite juos į indą, pripildytą skysčiu, ir įsitikinkite, kad jie yra švarūs, saugūs ir paruošti bet kada užsidėti.
 

Charakteristika Avizor All Clean Soft:

 

Į sudėtį įeina izotoninis buforinis tirpalas vandens pagrindu, turintis poloksamero, EDTA, PVP, poliheksanido (0,0002%) bei apnašų šalinimo priemonė. Puikiai valo, dezinfekuoja, skalauja, drėkina, pašalina apnašas bei  tinka laikymui. Skirtas minkštiems kontaktiniams lęšiams (tame tarpe ir silikono-hydrogeliniams). Lęšiams, trumpesnio galiojimo nei 30 dienų nėra būtinas trinimas (užtenka praskalauti).

Jo pH yra panaši į ašaros pH, kas suteikia ilgą lęšių nešiojimo komfortą.

 

Skystas taip pat yra pakuotėje

Daugiau informacijos
GamintojasAVIZOR
Prekės ženklasKiti
Prieinamumas24h
Price per 100ml1,85 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Avizor All Clean Soft 350 ml
Jūsų nuomonė