Avizor Unica Sensitive Duo Pack 2 x 350 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

18,19 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Visų tipų lęšiams - Avizor Unica Sensitive priežiūros skystis pasižymi daugiafunkciniu veikimu, kuriame tinka tiek minkštiems, tiek kietiems lęšiams.
Sukurta jautrioms akims - aprašyto priežiūros skysčio sudėtyje yra iki minimumo konservantų. Dėl šios priežasties preparatą labai gerai priima jautrios akys, linkusios į alergines reakcijas.
Ilgalaikis drėkinimas - lęšių panardinimas į priežiūros skystį yra greitas ir efektyvus būdas atkurti pradinį hidratacijos lygį ir dar kartą mėgautis didžiausiu naudojimo komfortu.
Saugus laikymas - Avizor Unica Sensitive
Saugus laikymas - priežiūros skysčio pripildytas indas yra puiki aplinka šiuo metu nenaudojamiems lęšiams laikyti. Ten jie nupjaunami nuo nešvarumų ir išlaiko vertingas savybes, paruošti naudojimui bet kuriuo metu.
Apsauga nuo mikro traumų - priežiūros skysčio sudėtis praturtinta daugybe maistinių komponentų, dėl kurių preparatas teigiamai veikia akių būklę – palaiko ragenos atsinaujinimą, saugo nuo mikrotraumimų ir sudirgimų.
Veiksminga dezinfekcija ir valymas - svarbiausia priežiūros skysčio užduotis yra kruopščiai išvalyti lęšius nuo ant jų likusių teršalų: baltymų nuosėdų, riebalų, dulkių ir pavojingų mikroorganizmų. Tokiu būdu jis atkuria nesugadintą lęšių grynumą ir sterilumą.
 

Avizor Unica Sensitive yra pagamintas lęšių nešiotojams ypač jautriomis akimis. Jo sudėtyje yra drėkinamasis prieparatas Natrio Hialurionatas (akies obuolio naturali sudėtis) bei minimalus konservatų kiekis. Mažas kiekis tos paskutinės sudėtinės prieparato yra nealergiškas akiai. Gali būti naudojamas visų minkštų kontaktinių lęšių priežiūrai, taip pat naujoviškiems silikono-hidrogeliniams lęšiams. Puikiai valo, prižiūri, pašalina nuosėdas, taip pat atgaivina ir skalauja lęšius, bei tinka jų laikymui. Drėkina bei palengvina lęšių įsidėjimą.
Sumažina sausios akies simptomus bei neutralizuoja raudonį. Prailgina lęšių nešiojimo laiką nuostabiai apsaugant rageną ir drėkinant akį.

Daugiafunkcinis tirpalas, skirtas prižiūrėti visų rūšių kontaktinius lęšius, taip pat ir silikono-hidrogelio kontaktinius lęšius.

 

Skystis taip pat yra prieinamas ir kitoje talpoje:

Daugiau informacijos
GamintojasAVIZOR
Prekės ženklasKiti
Prieinamumas24h
Price per 100ml5,20 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Avizor Unica Sensitive Duo Pack 2 x 350 ml
Jūsų nuomonė