blink® intensive PLUS 10 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

9,49 €
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.

Akių lašai blink® intensive PLUS tai idealiausias pasirinkimas visiems, kurie skundžiasi dėl sausų akių pojučio. Ypač rekomenduojami asmenims, kurie praleidžia daug laikos prie kompiuterio ekrano, dirba patalpose su oro kondicioneriumi arba yra vairuotojai, kas reikalauja geriausio regėjimo. blink® intensive PLUS tai aukščiausia kokybė ir prekė, kuri užtikrina regėjimo kokybę, rūpinasi akių sveikata kiekvieną dieną, užrikrinant drėgmę bei apsaugą.

Kodėl verta rinktis blink® intensive PLUS akių lašus? Štai 6 svarbiausios priežastys, kodėl verta juos įsigyti:

Padidintas konfortas bei regėjimo kokybė - Nepaisant aukšto drėkinimo ir apsaugos nuo dirginimo blink® intensive PLUS padidina komfortą ir regėjimo kokybę, išryškinant vaizdą bei prisotinant spalvas. Jūsų akys yra tinkamai sudrėkintos, o taip pat geria matote kiekvieną detalę.
Aukštas drėgmės laipsnis per dieną - blink® intensive PLUS buvo aprūpinti aukščiausios kokybės medžiagomis, kurios garantuoja akims natūralų ir didelį drekinimą. Polietileno oksidas, kuris buvu pa w naudotas jų produkcijoje, puikiai drėkina bei saugo akis nuo paraudimo bei deginimo.
Speciali apsauga - Dėka maistinių medžiagų, kurie buvo panaudoti produkcijoje, Jūsų akys yra apsaugoti nuo minroorganimų ir infekcijų, o reguliarus lašų naudojimas užtikrina, kad akys yra sveikos ir šviežios net po keliolikos valandų.
Ilgas veikimo terminas - blink® intensive PLUS taip pat buvo aprūpinti haliuronu, kuris teigiamai veikia Jūsų regėjimą, padidina lašų lipnumą, taip prailginant jų veikimą. Todėl, lašus galite naudoti žymiai rečiau dienos metu, o efektas toliau bus nepakartojamas.
Ekonomiškas įpakavimas - Blink Intensive Plus
Ekonomiškas įpakavimas - blink® intensive PLUS tai preparatas, kuris turi būti išnaudotas per 4 savaites po jo atidarymo. Buteliuke yra 10 ml skysčo, tai yra taupus ir ekonomiškas pasirinkimas.
Naudojimo patogumas - blink® intensive PLUS buteliukas yra ma-as ir patogus, todėl patogiau galite ją paslėpti bet kurioje vietoje ir naudoti per dieną net kelionės metu. Be to lašai laša lengvai ir intyjutyviai.
 

blink® intensive PLUS lašų charakteristika

 

Sausų akių pojutis yra nemalonus ir nepaprastai nepatogi bėda, kuri liečia daugiau nei 80% visuomenę. Vis daugiau žmoniū skundžiasi dėl ausumo pojūčio, paraudimo, bei akių dirginimo. Tai nekiek nestebina, ypaš šiais laikasi, kai beveik kiekvienas iš mūsų daugiausią laiko praleidžia prie kompiuterio ekrano arba telefono.

Labai daug laiko praleidžiame patalpuose, kuriuose yra oro kondicionierius, o pats oras išorėje yra ant tiek užterštas, kad neigiamai veikia mūsų akis. Jaučiame nemalonų dirginimą, o akys greitai pavargsta ir jaučia dirginimą. Tai problema, kuri dažniausiai pasikartoja asmenims nešiojančius kontaktinius lęšius. Kaip kovoti su šiuo nemalonių negalavimu? Išbankyk blink® intensive PLUS lašus, kurie leidžia Jums pasirūpinti regėjimu ir aukštu dregmės laipsniu.

 

Kam skirti blink® intensive PLUS lašai?

  Kam skirti blink® intensive PLUS lašai? blink® intensive PLUS tai aukštos kokybės akių lašai, kurie sėkmingai gali bųti naudojami su kontaktiniai lęšiais, lęšius rekomenduotina išsiimti norėdami įlašinti lašus. blink® intensive PLUS buvo pagaminti specialiai asmenims, kurie kenčia nuo sausų akių pojūčio. Jų nauja formula užtikrina mūsų akių šviežumą ir aukštą dregmės laipsnį, net dienos pabaigoje.
Daugiau informacijos
GamintojasJOHNSON & JOHNSON
Prekės ženklasACUVUE®
Prieinamumas24h
Price per 100ml94,90 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:blink® intensive PLUS 10 ml
Jūsų nuomonė