Clariti® 1 Day Multifocal 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

34,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Clariti 1 Day Multifocal vienadieniai progresyviniai kontaktiniai lęšiai, firmos Cooper Vision.

 
Somofilcon A medžiaga - moderni ir patobulinta, pasižymi net 56% drėkinimo laipsniu, kurio dėka užtikrina aukščiausią lęšių naudojimo komfortą ir sveiką akių funkcionavimą.
AquaGen technologija - garantuoja aukščiausios kokybės drėkinamąsias savybes, kurių dėka lęšiai išlieka drėgni net kelias valandas po užtepimo ir pašalina išsausėjusių bei sudirgusių akių problemą.
Didelis deguonies pralaidumas - pralaidumo koeficientas aprašytų lęšių atveju siekia net 86 Dk/t. Tai garantuoja laisvą deguonies patekimą į akis, taigi ir jų atsparumą infekcijoms bei didžiausią naudojimo komfortą.
Asferinė struktūra - patobulinta struktūra, matoma asferiniame galiniame paviršiuje ir plonuose kraštuose, ne tik padidina lęšių naudojimo patogumą, bet ir sumažina optinę aberaciją, todėl matomas tobulas bet kokiu atstumu ir bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.
Dienos režimas - viena lęšių pora skirta vienadieniam naudojimui, tai reiškia, kad vakare juos nusiimi ir išmeti, o ryte tiesi ranką į visiškai naują ir šviežią porą.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - Clariti 1 Day Multifocal
Apsauga nuo UV spinduliuotės - lęšiai praturtinti modernių UVB/UVB filtrų kompleksu, kurie turi savybę sugerti žalingą saulės spinduliuotę ir suteikia akims papildomą apsaugą nuo saulės.
 

Clariti 1 Day Multifocal lęšių charakteristika:

 

Silikono-hidrogeliniai kontaktiniai lęšiai, sukurti su mintimi apie aukščiausios kokybės matymą tiek iš toli, iš arti ar vidurinio nuotolių. Pagaminti iš Somofilcon A, kuri kartu su 56% vandeningumu suteikia aukščiausią nešiojimo komfortą. Clariti 1 Day panaudota AquaGen™ technologija, kuri palaiko tinkamą vandens lygį lęšyje. Dk/t=86.

Kontaktinius lęšius Clariti 1 Day Multifocal charakterizuoja galinis asferinis paviršius ir užapvalintas kraštas, kas suteikia nuostabų nešiojimo komforto ir matymo pojūtį. Reikia paminėti, kad asferinė optika sumažina aberaciją. Lęšiai turi UVA ir UVB filtrus, kurie apsaugo akis nuo žalingų saulės spindulių. Kontaktiniai lęšiai sukurti su mintimi apie žmones, kenčiančius nuo presbiopijos, kurie vertina aukščiausią nešiojimo komfortą naudojant vienadienius lęšius.

 

Clariti 1 Day Multifocal lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas Clariti lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -6,00 iki +5,00 D (kas 0,25 D)
Papildymas LOW (iki +2,25), HIGH (iki +3,00)
BC 8,6
Diametras 14,1
Dk/t 86 x 10-9
Drėkinimas 56%
Medžiaga Somofilcon A
Technologija AquaGen, Advanced Edge Technology, WetLoc™
Filtrai UV >95% UVB, >50% UVA
 

Taip pat žiūrėkite kitus Clariti prekės ženklo progresyvinius lęšius

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasClariti
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Clariti® 1 Day Multifocal 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Clariti® 1 Day Multifocal 30 vnt. kontaktinius lęšius?

Kontaktiniai lęšiai Clariti® 1 Day Multifocal yra prieinami pakuotėse, kuriose yra 30 lęšių, tai užtikrina ilgalaikį naudojimą be dažnos keitimo būtinybės. Galite pasirinkti lęšius patys, remdamiesi produkto parametrais, pavyzdžiui, stiprumu, išlinkimu, pridėtine verte ir skersmeniu, arba pasitarti su optometristu dėl asmeninės korekcijos.

Ar Clariti® 1 Day Multifocal kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Clariti® 1 Day Multifocal kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, dėka aukštos kokybės medžiagos, Somofilcon A, kuri užtikrina tinkamą ventiliaciją akims ir mažina dirginimo ar infekcijų riziką.

Kokiems regos sutrikimams skirti Clariti® 1 Day Multifocal?

Clariti® 1 Day Multifocal kontaktiniai lęšiai skirti žmonėms, turintiems presbiopiją, tai yra, problemų su matymu tiek iš arti, tiek iš toli. Dėl progresyvinės korekcijos technologijos jie užtikrina aiškų matymą įvairiuose atstumuose, išvengiant papildomų akinių dėvėjimo būtinybės.

Kaip dėvėti Clariti® 1 Day Multifocal kontaktinius lęšius?

Dėvėti Clariti® 1 Day Multifocal kontaktinius lęšius yra lengva ir patogu. Turėtumėte kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas prieš dedant lęšį ant piršto galo, švelniai laikyti jį tarp nykščio ir rodomojo piršto. Tada atskirkite vokus ir atsargiai padėkite lęšį ant akies obuolio centro.

Kaip nuimti Clariti® 1 Day Multifocal kontaktinius lęšius?

Nuimti Clariti® 1 Day Multifocal kontaktinius lęšius taip pat yra nesudėtinga. Pirmiausia kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite žemyn apatinį voką su pirštu ir nykščiu, kad atidengtumėte lęšio apačią, švelniai suspauskite lęšį tarp nykščio ir rodomojo piršto ir pašalinkite jį iš akies.