Clariti® Multifocal 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

19,89 €
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.

Clariti Multifocal progresyviniai lęšiai puikiai prisiderina prie gyvenimo būdo ir užtikrins, kad Jūsų akys jaustųsi sveikos visą mėnesį.

 
Aukščiausios kokybės oksidacinės savybės - lęšiai taip pat garantuoja laisvą deguonies patekimą į rageną, o tai tiesiogiai reiškia, kad sumažėja infekcijos ir akių dirginimo rizika.
Pažangi AquaGen technologija - raktas į aukštą lęšių naudojimo komfortą yra nuolatinis jų drėkinimo lygis. Tai AquaGen technologijos naudojimas garantuoja – akių drėgmę ir gaivumą, net ir po daugelio valandų naudojimo lęšiais.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - kad vartotojų akys būtų dar sveikesnės, kūrėjai kiekvieną lęšį praturtino moderniais UVA/UVB filtrais, sugeriančiais beveik 98 % žalingos saulės spinduliuotės.
Puikiai priglunda prie akies - minkštas, itin plonas lęšių paviršius kartu su užapvalintais krašteliais priverčia lęšius akimirksniu prisitaikyti prie individualios akies formos. Todėl juos lengva tepti ir patogu naudoti.
Mėnesinis režimas - Clariti Multifocal
Mėnesinis režimas - vieną lęšių porą galite naudoti iki 30 dienų. Tik reikia nepamiršti prieš miegą juos nusiimti ir įdėti į indą su specialiu priežiūros skysčiu.
Pakuotėje 3 vnt. - puikiai tiks derinti su antruoju lęšių paketu, kitokios galios ir taip sukurti komplektą, visiškai pritaikytą jūsų regėjimo defekto diktuojamiems poreikiams.
 

Lęšių Clariti Multifocal charakteristika:

 

Clariti Multifocal lęšiai lęšiai pagaminti iš silikono-hidrogelio ir AquaGen technologijos. Šis derinys garantuoja didelį komfortą bei atitinkamą akių drėkinimą visam mėnesiui. Lęšiai turi UVA ir UVB filtrus, kurie apsaugo akis nuo žalingų saulės spindulių.

 

Kam skirti Clariti Multifocal?

 

Tai lęšiai sukurti su mintimi apie žmones, vertinančius pusiausvyrą tarp nešiojimo komforto ir akių sveikatos. Rekomenduojami tiems, kurie:

  • Kenčia nuo presbiopijos;
  • Iš lęšių tikisi aukščiausio komforto išsaugant aukštą matymo lygį.
 

Lęšių priežiūra:

 

Clariti Multifocal tai mėnesiniai lęšiukai skirti nešioti dieną, todėl vakare būtina juos išvalyti naudojant lęšių skystį, o vėliau palikti dėkliuke su skysčių bent keletai valandų prieš pakartotinį įsidėjimą. Clariti Multifocal priežiūrai rekomenduojame Clean Active linijos arba kitus skysčius iš mūsų el. parduotuvės.

 

Clariti Multifocal lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas Clariti lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -8,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
Papildymas LOW (iki +2,25), HIGH (iki +3,00)
BC 8,7
Diametras 14,2
Dk/t 86 x 10-9
Drėkinimas 56%
Medžiaga Somofilcon A
Technologija AquaGen
Filtrai UV >90%
 

Taip pat žiūrėkite kitus Clariti prekės ženklo progresyvinius lęšius

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasClariti
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Clariti® Multifocal 3 vnt.
Jūsų nuomonė