Crazy Lens lęšiai

View as Grid List

3 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

3 Įrašai(-ų)

per puslapį

Spalvoti lęšiai Crazy Lens

Ar ieškote lengvo būdo pakeisti savo išvaizdą? Ar norite sužavėti savo draugus žvilgančiu žvilgsniu? Crazy Lens objektyvai leis jums neatpažįstamai pakeisti savo vaizdą. Jie puikiai tiks užbaigti Helovino makiažą, itin stilingai papildys kostiumą ir suteiks grobuoniško žvilgsnio visam stiliui.

Hidrogelio medžiaga

Ši moderni medžiaga užtikrina didelį naudojimo komfortą ir pasižymi labai dideliu lankstumu. Lęšis dėl medžiagos savybių akimirksniu prisitaiko prie akies formos, užtikrindamas patogumą naudoti kiekvieną dieną.

Tinkamas drėkinimas

Naudodami Crazy Lens lęšius galite būti tikri dėl savo akių sveikatos. Gamybos metu naudojama moderni medžiaga puikiai palaiko akių drėkinimą. Dėl didelio drėkinimo laipsnio akys nebus pavargusios net po visos dienos nešiojimo.

Net 30 skirtingų dizainų

Crazy Lens spalvoti lęšiai yra pasirinkimas kiekvienai progai. Dėl plataus galimų spalvų ir raštų asortimento galime apsimesti daugeliu ikoniškų būtybių. Crazy Lens objektyvai yra puikus pasirinkimas kostiumų tematikos renginiams.

Puikiai paslepia natūralią akių spalvą

Pasipuošimo atveju svarbus nepriekaištingas efektas. Geras mūsų natūralios akių spalvos padengimas yra pagrindas galutiniam efektui atrodyti taip, kaip turėtų. Crazy Lens lęšiai suteiks mums puikų aprėptį dėl modernios jų gamybos technologijos ir net 3 spalvos sluoksnių, pritaikytų iš objektyvo vidaus! Mes žinome, kas rūpi mūsų klientams ir tai suteikiame!

Ilgalaikis naudojimas

Pirkdami Crazy Lens lęšius galime tikėtis iki 3 mėnesių be rūpesčių naudojimo! 2 vnt. yra puikus kiekis, norint pradėti nuotykius su vakarėliu kontaktiniais lęšiais. Naudodami tik vieną lęšių porą, žinosime, kokios aukštos klasės šis gaminys.

Kam skirti Crazy Lens lęšiai?

Crazy Lens lęšiai pagaminti iš modernios hidrogelio medžiagos. Jie užtikrina didelį naudojimo komfortą ir ilgalaikį akių drėkinimą. Saugus net labai jautrioms ir sausoms akims. Lęšių naudojimas užtikrina nepriekaištingą mūsų natūralaus akių pigmento padengimą dėl šiuolaikinės technologijos tepti spalvą iš lęšio vidaus net 3 sluoksniais. Perkant Crazy Lens lęšius perkame 2 vnt., o papildomai viena pora gali tarnauti iki 3 mėn. Aukštos kokybės hidrogelio medžiaga drėkins akį, yra tampri ir išsilaiko iki 3 naudojimo mėnesių.

Ar esate kūrybingas žmogus? Ar jums patinka kurti nuostabius cosplay? Helovino vakarėlis – tavo laikas? Jei į kurį nors iš šių klausimų atsakėte teigiamai, Crazy Lens lęšiai kaip tik jums! Nepriklausomai nuo to, ar kalbame apie vienkartinį įvykį, ar apie kasdienį išvaizdos pasikeitimą, būtent Crazy Lens akiniai leis mums sukurti savo stilizacijas.