Crazy Lens UV Glow 2 vnt.

Skaičius pakuotėje:

2 vnt

Prieinamumas:

iki 8 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

2 vnt

Mūsų kaina:

23,89 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Lęšiai Crazy Lens UV Glow švyti ultravioletinėje šviesoje.

 
Daugiavalandinis drėkinimas - lęšiaia pagaminti iš naujoviškos hidrogelinės medžiagos, kuri charakterizuojasi aukštu vandens kiekiu ir garantuoja puikų drėkinimą.
Aukščiausias naudojimo komfortas - minkšta ir elastinga medžiaga per keletą sekundžių prisitaiko prie akies formos. Dėl to spalvotų lęšių naudojimas yra ypač patogus - jie yra nejuntami akyje.
Intensyvi ir gyli spalva - spalvos yra intensyvios ir realistinės, nes gaminant jas buvo panaudota technologija spalvos spausdinimas lęšio viduje.
Spalvos pasikeitimas UV dėka - Crazy Lens UV Glow spalvori lęšiai yra dar ypatingesni dėl gebėjimo pakeisti spalvą ultravioleto dėka.
Daugybės spalvų pasirinkimas - Crazy Lens UV Glow

 
Daugybės spalvų pasirinkimas - nori pabrėžti natūralią akių spalvą ar ieškai visiškai nežemiškos spalvos? Spalvų pasirinkimas yra tikrai didelis ir kiekvienas ras idealią versiją sau.
Metinis režimas - vieną porą lęšių gali naudoti net 12 mėnesių - o tai reiškia, kad vienkartinis apsipirkimas tau garantuoja išskirtinį įvaizdį visus metus.
 

Crazy Lens UV Glow - spalvoti lęšiai


spalvotus Crazy Lens UV Glow lęšiai


 

Crazy Lens UV Glow lęšių parametrai:

 
Kategorija Ketvirtiniai lęšiai
Spalvoti lęšiai
Prekės ženklas Crazy Lens lęšiai
Gamintojas MAXVUE VISION
Sferinė galia 0,00 D
BC 8,6
Diametras 14,0
Spalva Electric Blue, Glow Pink, Glow Green, Glow Blue, Glow Yellow, Glow Orange, Glow Red, Glow White, Magic Glow
Dk/t 26 x 10-9
Drėkinimas 45%
Medžiaga Hydrogel Terpolymer

Taip pat žiūrėkite kitus Crazy Lens prekės ženklo spalvotus lęšius

Daugiau informacijos
GamintojasMAXVUE VISION
Prekės ženklasCrazy Lens
Vienetų skaičius pakuotėje2 vnt
SpalvaElectric Blue, Glow Blue, Glow Green, Glow Orange, Glow Pink, Glow Red, Glow UV Crystal, Glow White, Glow Yellow, Magic Glow
Prieinamumasiki 8 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Crazy Lens UV Glow 2 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Crazy Lens UV Glow 2 vnt. kontaktinius lęšius?

Crazy Lens UV Glow kontaktiniai lęšiai prieinami pakuotėse po 2 vienetus. Siūlomi 9 skirtingose spalvose, įskaitant Electric Blue, Glow Pink, Glow Green, Glow Blue, Glow Yellow, Glow Orange, Glow Red, Glow White ir Magic Glow, suteikiantys platų pasirinkimą kiekvienam skoniui ir progai. Galite juos pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, arba pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės jums rasti tobulus lęšius.

Ar Crazy Lens UV Glow kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Crazy Lens UV Glow kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudojimui. Jie gaminami patikimo gamintojo MaxVue Vision ir pagaminti iš Hydrogel Terpolymer medžiagos, užtikrinančios aukštą saugumo ir patogumo lygį dėvint. Be to, atitinka visus kontaktinių lęšių saugumo standartus.

Kokiai regėjimo problemai skirti Crazy Lens UV Glow?

Crazy Lens UV Glow kontaktiniai lęšiai yra spalvoti lęšiai be dioptrijų, tai reiškia, kad jie netaisyto jokio regėjimo defekto. Jie daugiausia skirti akies spalvos keitimui ir be to, šviečia UV šviesoje, suteikdami įspūdingą išvaizdą vakarėliuose ir renginiuose.

Kaip dėvėti Crazy Lens UV Glow kontaktinius lęšius?

Dėvėti Crazy Lens UV Glow kontaktinius lęšius yra paprasta ir greita. Prieš pradėdami, visada nuplaukite ir nusausinkite rankas. Tada išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite jį ant pirštų galiukų, patikrinkite, ar jis nėra apverstas. Plačiai atmerkite akį ir švelniai uždėkite lęšį ant ragenos. Lėtai užmerkite vokus ir paslinkite lęšį į vietą. Patikrinkite, ar lęšis tinkamai išsidėstė ant akies obuolio.

Kaip nuimti Crazy Lens UV Glow kontaktinius lęšius?

Norėdami nuimti Crazy Lens UV Glow kontaktinius lęšius, vėl nuplaukite ir nusausinkite rankas, kad išvengtumėte nešvarumų perkėlimo ant lęšių. Tada plačiai atmerkite akį ir naudokite du pirštus lengvai pagauti lęšio kraštą. Lėtai paslinkite lęšį žemyn ir tuo pačiu metu švelniai paspauskite akies obuolį su indekso pirštu kitos rankos, kad sumažintumėte prilipimą. Kai lęšis taps laisvesnis, švelniai jį išimkite.