Hugo Boss BOSS 1369 JBW

Prieinamumas:

iki 11 darbo dienų

Mūsų kaina:

Special Price 108,89 € -70% Regular Price 362,96 €
žemiausia kaina per 30 dienų: 115,84 € ? žemiausia kaina per 30 dienų befor the discount
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
145 mm
20 mm
42 mm
53 mm
141 mm

100%  GRĄŽINIMO GARANTIJA 
Akiniai neatitiko lūkesčių? Neliūdėk! Mūsų garantija apima galimybę grąžinti korekcinius akinius kartu su akinių lęšiais per 30 dienų 

Patikrink panašius produktus

Madingi akiniai Hugo Boss BOSS 1369 JBW yra pasiūlymas visiems vyrams, vertinantiems eleganciją ir prabangą. Boss prekės ženklas žinomas dėl savo prestižo ir prekinio dizaino, o šie koreguojami akiniai nėra išimtis. Dėl stačiakampio formos rėmelio jie įgauna charakterio ir elegancijos, puikiai atitinkančios dabartinius mados mėgėjų poreikius. Pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, jie užtikrina ilgaamžiškumą ir komfortą, todėl yra ne tik stilingi, bet ir patogūs. Akiniai Hugo Boss BOSS 1369 JBW yra puikus pasirinkimas vyrams, ieškantiems prekinio ženklo rėmelio akiniams. Dėl pilno rėmo jie užtikrina gerą matomumą ir naudojimo komfortą, atitinkantys net labiausiai reikalaujančių klientų lūkesčius. Siūlomi mėlynaisiais, šie koreguojami akiniai puikiai pabrėžia kiekvieno vyro individualų stilių ir charakterį, pridėdami jam elegancijos ir prabangos. Akiniai Hugo Boss BOSS 1369 JBW yra prieinami Kauno.pl internetinėje parduotuvėje, todėl juos lengva įsigyti ir išbandyti pasirinktuose KODANO salonuose, norint rasti idealų tinkamumą. Svarbu paminėti, kad kartu su akinių rėmeliais yra praktiškas dėklas, kuris užtikrina apsaugą ir patogų saugojimą, papildomai padidinant šio produkto patrauklumą.
Daugiau informacijos
Kamjam
Prekės tipasKorekciniai akiniai
Prekės ženklasBoss
Rėmelio formastačiakampis
Tipaspilni
Medžiagaplastikiniai
Rėmelio spalvamėlyna, ruda
Rėmelio storisplona
Kojelės ilgis [mm]145,00
Stiklo plotis [mm]53,00
Rėmelio aukštis [mm]42,00
Tiltelio plotis [mm]20,00
Rėmelio plotis [mm]141,00
Lankstūs vyriaiNe
Virtuali kabinaNe
Prieinamumasiki 11 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Hugo Boss BOSS 1369 JBW
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Hugo Boss BOSS 1369 JBW akinius pagal veido formą ir kokio jų dydžio reikia?

Hugo Boss BOSS 1369 JBW akinių stačiakampis forma puikiai tinka įvairiems veido tipams. Jų tvirta konstrukcija užtikrina patvarumą ir patogumą. Standartinis dydis užtikrina puikų prigludimą daugumai žmonių.

Kam tinka Hugo Boss BOSS 1369 JBW akinių modelis?

Šie mėlyni Boss prekės ženklo akinių modeliai skirti tiek vyrams, tiek moterims, ieškantiems stilingo ir amžino priedo savo spintai.

Ar Hugo Boss BOSS 1369 JBW akys pagerina regėjimą?

Hugo Boss BOSS 1369 JBW akys yra korekciniai akiniai, kurie gali ištaisyti regos trūkumus, užtikrinant aiškų ir ryškų regėjimą. Jie taip pat gali būti pritaikyti kaip kompiuteriniai akiniu ar vairuotojų akiniai, naudojant tinkamus lęšius su BlueBlocker danga.

Kaip valyti Hugo Boss BOSS 1369 JBW akinius?

Kad išlaikyti Hugo Boss BOSS 1369 JBW akinius puikiu būkle ir išvaizda, rekomenduojama juos reguliariai valyti minkštu mikropluoštu skudurėliu. Jei reikia, galima naudoti specialius akinių valymo priemones. Nepriklausomai nuo valymo būdo, visada reikia elgtis švelniai, kad nebūtų pažeistos rėmelės.

Hugo Boss BOSS 1369 JBW akinius galite įsigyti internetinėje parduotuvėje Kodano.lt arba išbandyti pasirinktuose KODANO salonuose. Šis produktas pakuojamas kartu su dėkle.