Ray-Ban akiniai nuo saulės

View as Grid List

Prekių 1-36547

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36547

Page
per puslapį

Ray-Ban akiniai nuo saulės

Sunku rasti labiau atpažįstamą ir gerbiamą akinių prekės ženklą nei Ray-Ban. Įkurtas 1937 m., jis vis dar turi nepaprastą populiarumą ir pirmiausia siejamas su naujovėmis ir nesenstančiu stiliumi, vertinamu visame pasaulyje. Štai kodėl Ray-Ban akiniai nuo saulės yra investicija – į puikų stilių, puikią savijautą ir tiesiog į gaminį, kuris tinkamai naudojamas tarnaus ilgus metus. Kadangi prekės ženklas taip pat orientuojasi į aukštą darbo kokybę, įskaitant kiekvieną smulkmeną. Iki smulkmenų išgryninti akiniai nuo saulės džiugina net išrankiausius estetus.

Ray-Ban akiniai nuo saulės – vyriški ir moteriški, tinka kiekvienam stiliui ir kiekvienai progai

Itališko prekės ženklo kataloge yra ir vyriškų, ir moteriškų akinių nuo saulės. Jie skiriasi savo rėmelių ir formų subtilumu, tačiau kiekvienas pasižymi ta pačia elegancija, išreikšta nesenstančiu paprastumu. Ray-Ban akiniai nuo saulės tinka bet kokiam stiliui ir progai, ir čia slypi magija. Jau ne vienerius metus jie įsimyli minimalistinių ir įspūdingų apdarų gerbėjus, niekuo neišsiskiriančių ir įsimintinų akinių šalininkus. Jie puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui, ypatingoms progoms, atostogoms mieste ir atostogoms.

Dešimtmečius džiuginantys akiniai nuo saulės

Kai kurie akinių modeliai, tokie kaip Wayfarer, buvo sukurti daugiau nei prieš 50 metų ir vis dar užkariauja naujų vartotojų širdis. Tai klasika, kuri niekada nesensta. Tikriausiai, kai pagalvoji apie Ray-Bans, tokius rėmus turi galvoje – kvadratiniai, juodi, gana stori, žinomi iš kino ir televizijos ekranų, nes juos nešioja didžiausios Holivudo žvaigždės ir didžiausi muzikantai, pavyzdžiui, Bobas. Dylanas arba Michaelas Jacksonas.

Žmonėms, kurie teikia pirmenybę tai, kas naujo ir novatoriška, prekės ženklas nuolat pristato naujus akinius nuo saulės savo kataloge, atsižvelgdamas į visuotinai taikomas tendencijas. Puikus to pavyzdys yra apvalūs ir ovalūs rėmai su subtilia apdaila, pastaraisiais metais populiariausi ir vis dar yra viršuje.

Ne tik tobula išvaizda, bet ir aukščiausia kokybė

Pasirinkę Ray-Ban akinius nuo saulės, galite būti tikri ne tik dėl tobulo stiliaus, kuris suteiks pasitikėjimo savimi ir pagerins bet kokį stilių, bet ir aukščiausios kokybės lentynoje. Šio prekės ženklo akiniai yra patvarūs ir tuo pačiu lengvi, todėl beveik nepastebimi. Ausinės prisitaiko prie individualios ausų formos, nesukeldamos net menkiausio diskomforto. Gausybė galimų formų, spalvų ir dydžių rėmelių bei medžiagų, iš kurių jie pagaminti – tai garantas, kad greitai surasite idealius.

Tobula akių apsauga nuo saulės

Ray-Ban akiniai nuo saulės suteikia reikiamą apsaugą net jautriausioms akims. Galimos versijos su poliarizacija arba be jos, su antirefleksinėmis dangomis, taip pat su įvairių tipų lęšiais – nuo gradiento iki fotochrominio – ir kelių kategorijų UV filtrais – nuo nulio iki trijų. Su tokiais akiniais galėsite visapusiškai mėgautis saule, mėgaudamiesi jos malonia šiluma, tačiau nesimerkdami ir, ko gero, svarbiausia, neapsaugodami regėjimo ligų.

Žiūrėkite atskirus Ray-Ban akinius: