Ray-Ban vyriški akiniai nuo saulės

View as Grid List

Prekių 1-36481

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36481

Page
per puslapį

Akiniai nuo saulės Ray-Ban vyrams

Ieškote gerų akinių nuo saulės? Jūs negalėjote padaryti geresnio pasirinkimo! Prekinis ženklas Ray-Ban yra legendinis rėmelių ir lęšių su UV filtru gamintojas. Ikoniška amerikiečių kompanija sukūrė novatoriškus sprendimus, kurie vis dar plačiai naudojami optikos pramonėje. Esame dėkingi Marce Ray-Ban prekės ženklui už nesenstančius aviatorius ir patogius Wayfarer.

Ray-Ban – ikoniniai akiniai nuo saulės

Ray-Ban vyriški akiniai nuo saulės – vienas prestižiškiausių ir funkcionaliausių aksesuarų. Vyrai, nusprendę įsigyti modelį su garsiuoju ženkliuku, įgyja madingą aksesuarą ir priemonę, kuri apsaugos akis nuo žalingos UV spinduliuotės. Prekės ženklo pasiūlymas, be kita ko, apima: pasiūlymus su antirefleksiniais, poliarizaciniais ir veidrodiniais lęšiais. Ray-Ban ypatingą dėmesį skiria savo gaminamų akinių efektyvumui ir patogumui. 1930-aisiais kompanija užpatentavo akinius ir rėmelius Amerikos armijos pilotams. Jų dizainas pasirodė toks geras, kad akiniai nuo saulės pasiekė ir daugybę individualių klientų. Šiandien stilingi vyrai neįsivaizduoja kasdienybės be šių patikimų ir patogių aksesuarų.

Vyriški akiniai Ray-Ban kino žvaigždžių stiliaus

Tinkamų saulės akinių pasirinkimas priklauso nuo vyro pageidavimų ir grožio tipo. Kadangi kiekvienas klientas kelia skirtingus reikalavimus, Ray-Ban prekės ženklas parengė įvairią rėmelių kolekciją. Vyrai gali rinktis tarp minimalistinių juodų modelių, šventinių, spalvingų rėmelių ir akį traukiančių akinių su veidrodžio atspindžiu. Amerikiečių kompanijos dizainai pasirodė tokie unikalūs, kad juos pradėjo naudoti net didžiausios kino žvaigždės. Daugelyje Holivudo veiksmo filmų ir ant raudonojo kilimo galima rasti legendinius pilotus ir kelerius. Priedai su Ray-Ban logotipu visada patraukia dėmesį. Vyrai, norintys sužibėti kompanijoje, gali rinktis, pavyzdžiui, apvalius akinius auksiniu rėmeliu – įspūdingas derinys asocijuojasi su prabanga ir elegancija.

Ray-Ban prekės ženklas skirtas aukščiausios kokybės mėgėjams

Ray-Ban vyriški akiniai nuo saulės – aksesuaras, kuris jo savininką lydės ilgus metus. Kiekvienas šių rėmelių ir akinių elementas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios pasižymi didesniu nei vidutiniu atsparumu iškraipymui ir džiugina lengvumu bei naudojimo patogumu. Ray-Ban gaminiai sukurti taip, kad išgyventų sunkiomis sąlygomis. Be kita ko, juos mėgsta dėvėti: bėgikai, profesionalūs vairuotojai ir žmonės, dirbantys sunkų fizinį darbą. Verta atkreipti dėmesį į įmontuotą filtrą, kuris apsaugo akis nuo UV spindulių poveikio ir neutralizuoja blykstę, kuri sukelia diskomfortą ir verčia prisimerkti.

Klasikiniai akiniai nuo saulės vyrams iš Ray-Ban

Klasikinis dizainas yra Ray-Ban prekės ženklo bruožas. Būdingos aviatoriaus formos akiniai nuo saulės sulaukė pripažinimo ir pripažinimo visame pasaulyje. Ikoniniai Aviatoriai su legendinės kompanijos logotipu yra įvairių spalvų. Klasikinio stiliaus mylėtojai rinksis juodus, tamsiai mėlynus arba tamsiai žalius akinius. Vyrai, ieškantys unikalių akinių nuo saulės, gali rinktis su violetiniais lęšiais. Klasika priešinasi dinamiškiems tendencijų pokyčiams ir išliko madinga daugelį metų. Pasirinkę ikoniškus Ray-Ban aviatorius, galite būti tikri, kad įsigytas aksesuaras bus madingas bent kelis ateinančius sezonus.

Žiūrėkite atskirus Ray-Ban akinius: