SOLO-Care AQUA™ 90 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

5,79 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Naudojant SOLO-care AQUA™, vartotojai per visą dieną patogiai nešioja lęšius. SOLO-care AQUA turi provitaminą B5 ir  Sorbitol, kuriantys sistemą HydroLock, užtikrinantis puikų kontaktinių lęšių drėkinimą. Lęšiai prižiūrintys SOLO-care AQUA išlaiko iki 90 proc. geresnį drėkinimą, lyginti su kitais rinkoje esančiais skysčių valikliais.

 
Provitaminas B5 - kūrėjai į priežiūros skystį įtraukė itin vertingų ingredientų – sorbitolį ir provitaminą B5, kurių dėka akys dar geriau apsaugomos nuo infekcijų, dirginimo ir per didelio išsausėjimo.
Iki 90% geresnis drėkinimas - tyrimai įrodė, kad reguliari lęšių priežiūra naudojant Solo-Care Aqua leidžia pasiekti iki 90% geresnį kontaktinių lęšių drėkinimą ir taip dar didesnį jų naudojimo komfortą.
Apsauga nuo nuosėdų - reguliarus priežiūros skysčio naudojimas žymiai padidina lęšių atsparumą baltymų nuosėdoms, kurios yra natūralaus ašarų susidarymo proceso šalutinis poveikis.
Jokio užteršimo - kruopščiai sukurta priežiūros skysčio formulė yra atsakinga už kruopštų lęšių valymą – ne tik nuo dulkių ir nešvarumų iš išorės, bet ir nuo baltymų nuosėdų bei pavojingų mikroorganizmų.
Ilgalaikio lęšių laikymo galimybė - SOLO-care AQUA
Ilgalaikio lęšių laikymo galimybė - šiuo metu nenaudojamus lęšius taip pat galite sudėti į priežiūros skysčiu pripildytą indą ir laikyti iki 30 dienų, būdami tikri, kad per tą laiką jie išsaugos savo vertingąsias savybes.
 

SOLO-care AQUA™ teikia 2 priežiūros parinktis:


  • be valymo ir skalavimo - po lęšių išėmimo tiesiog įdėkite juos į dėkliuką užpildytu skysčiu, o po 4 valandų jie yra švarūs ir paruošti naudoti;
  • valymas per 5 minutes - po mechaninio valymo ir skalavimo lęšiai yra švarūs ir patogūs po 5 minučių laikymo skystyje.

Jei lęšiai nenaudojami, juos galima laikyti SOLO-care-AQUA ne ilgiau kaip 30 dienų be papildomo valymo!


Skysčio sudėtis SOLO-care AQUA™:

  • polyhexanide 0,0001%,
  • Hydrolock (dexpanthenol, sorbitol),
  • sodium phosphate,
  • tromethamine,
  • poloxamer 407,
  • disodium edetate.
 

Skystis prieinamas didesnėje talpoje:​

Daugiau informacijos
GamintojasMenicon Co. Ltd.
Prekės ženklasKiti
Prieinamumas24h
Price per 100ml6,43 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:SOLO-Care AQUA™ 90 ml
Jūsų nuomonė