Vogue vyriški akiniai nuo saulės

View as Grid List

28 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

28 Įrašai(-ų)

per puslapį

Vogue saulės akiniai vyrams

Prižiūrėtas vyras puikiai suvokia, kokį svarbų vaidmenį jo išvaizdoje atlieka kruopščiai parinkti aksesuarai. Tinkamai parinkti lęšiai apsaugo akis nuo žalingos saulės spinduliuotės ir yra unikalus stiliaus papildymas. Vogue prekės ženklas žino, kad akiniai nuo saulės turi atlikti pagrindines užduotis, bet ir džiuginti savo unikaliu dizainu.

Vogue prekės ženklas – kūrybiškumas ir ribų peržengimas. Vogue vyriški akiniai nuo saulės buvo sukurti gimusiems optimistais ir žmonėms, kurie rėmelius naudoja kaip įrankį savo unikaliai asmenybei išreikšti. Unikalus garsaus prekės ženklo dizainas yra kūrybiškumo ir netradicinio mąstymo esmė. Šiandien mados tendencijos itin trumpalaikės – jos atsiranda staiga ir greitai nublanksta. Laimei, Vogue rado būdą, kaip po vieno sezono neleisti akiniams nuo saulės atsidurti spintos apačioje. Ikoniška įmonė prisitaiko prie dabartinių tendencijų ir tuo pačiu jas paįvairina savaip. Kiekvienas projektas su įmonės logotipu yra nedidelis meno kūrinys. Originalūs, tačiau paprasti pasiūlymai rodo, kad šiuolaikinis vyras neprivalo rinktis perdėtų akinių, kad patrauktų dėmesį.

Vogue akiniai nuo saulės sėkmingiems vyrams

Vyriški Vogue akiniai nuo saulės yra pagrįsti švelniomis ir nesenstančiomis spalvomis. Kiekvienas vyras puikiai atrodo juodos, tamsiai mėlynos, žalios ar bordo spalvos rėmeliuose. Unikalaus atspalvio rėmeliai yra protingas pasirinkimas – elegantiški ir tuo pačiu įdomūs pasiūlymai gali būti lengvai priderinami prie verslo smart casual stiliaus. Tie patys akiniai taps paplūdimio aprangos ar įprastos, patogios kasdienės aprangos dalimi. Vyrai mėgsta pabrėžti savo tvirtą charakterį išraiškingais aksesuarais – jiems Vogue prekės ženklas sukūrė rėmelius su dvigubu tilteliu, rėmelius su aukso intarpais, taip pat ikoniškus Holivudo žvaigždžių stiliaus aviatorius.

Klasikinio stiliaus atnaujinta versija

Ar įmanoma sukurti klasikinį ir unikalų aksesuarą? Vogue prekės ženklas įrodo, kad tai įmanoma! Vyrams, kurie renkasi paprastus aksesuarus su charakteriu, patiks ovalūs rėmeliai su vėžlio kiauto aplikacija. Šilti rudi tonai suteikia rimtumo ir švelniai apšviečia išvaizdą. Ne mažiau įdomiai atrodo pasiūlymai su juodais rėmeliais ir tamsiais lęšiais. Itin paprastas aksesuaras spinduliuoja paslaptingumo ir prabangos aura. Mados naujoves mėgstantys vyrai noriai renkasi oversize lęšius, kurie nurodo vintažinę estetiką.

Ikoniniai Vogue akiniai

Vyriški akiniai nuo saulės turėtų pabrėžti veido bruožus ir geriausiai atitikti savininko temperamentą. Įvairi Vogue kolekcija yra apgalvota visais atžvilgiais – tiek vyrai, vertinantys prislopintą dizainą, tiek vyrai, vertinantys išskirtinį rėmelių dizainą, ras kažką sau. Vogue pasiūloje gausu modelių su spalvotais lęšiais – ši tendencija jau keletą sezonų kelia didesnį nei vidutinį susidomėjimą, todėl vyrai noriai atsiriboja nuo klasikinės juodos ir pasirenka švelnius mėlynos, rudos ar žalios spalvos atspalvius.

Kodėl verta rinktis Vogue vyriškus akinius nuo saulės?

Vogue prekės ženklo sukurti akiniai nuo saulės vyrams puikiai pabrėžia individualizmą ir išryškina didžiausius vyriško grožio privalumus. Verta savo kolekcijoje turėti bent vieną porą šių ikoniškų akinių. Tikri mados mylėtojai Vogue akinius vertina už unikalų dizainą, aukštą kokybę ir puikų tendencijų pojūtį.

Žiūrėkite atskirus Vogue akinius: