Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Prieinamumas:

iki 5 darbo dienų

Mūsų kaina:

10,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Tirpalas skirtas kietų lęšių priežiūrai. Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15ml - tai dviejų pakopų priežiūros sistema kietiems lęšiams. Siūlo komplektinę priežiūrą - nuosėdų pašalinimą, valymą, dezinfekaciją bei drėkinimą. Buforinis, izotoninis skystis savo sudėtyje neturi Thiomersal. Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner – tai dviejų pakopų sistema, skirta kietoms dujoms pralaidžių lęšių ir ortokeratologinių (stabilios formos) lęšių valymui ir laikymui. Ją gamino pasaulinė optikos lyderė Vokietijos įmonė Zeiss.

 
Pasaulio lyderio optikos srityje gaminį - Wöhlk Perfect Conditioner priežiūros skystį sukūrė vienas gerbiamiausių optikos pramonės gamintojų - Vokietijos kompanija Zeiss.
Dviejų pakopų veikimo sistema - priežiūros skystis susideda iš dviejų atskirų buteliukų – tirpalas iš vienos pusės naudojamas valymui, o kitoje – kietų dujoms pralaidžių ir ortokorekcinių lęšių laikymui.
Intensyvus drėkinimas - dėl aprašyto priežiūros skysčio drėkinančių savybių lęšiai atgauna pradinį drėgmės lygį ir yra itin patogūs naudoti. Jie nesukelia akių sausumo ar paraudimo.
Kruopštus valymas - priežiūros skystis nuo lęšių paviršiaus pašalina visų rūšių nešvarumus, kurie atsiranda dienos metu. Tai apima dulkes, baltymų nuosėdas, riebalus ir akims pavojingus mikroorganizmus. Taigi lęšiai išlieka nepriekaištingai švarūs ir užtikrina aiškų matymą.
Saugus laikymas - Wöhlk Perfect Conditioner
Saugus laikymas - indą, pripildytą priežiūros skysčiu, galite naudoti kaip savotišką lęšių laikymo vietą. Jie gali išbūti iki kelių dienų, neprarasdami savo vertingų savybių.
Patobulinta sudėtis - priežiūros skystyje Wöhlk Perfect Conditioner nėra jokių konservantų. Dėl to preparatas dar saugesnis akims ir gali būti naudojamas itin jautrių akių žmonėms.
 

Kaip naudoti Wöhlk Perfect Cleaner ir Wöhlk Perfect kondicionierių?

 

Dviejų pakopų sistema užtikrina geresnę kietų lęšių priežiūrą nei „viskas viename“ skysčiai. Kiekvienam etapui parinktas specializuotas skystis:

  • Wöhlk Perfect Cleaner – tai pirmasis žingsnis dviejų pakopų sistemoje, skirtoje kietų dujoms pralaidžių kontaktinių lęšių priežiūrai. Tai valomasis pienas, kuris puikiai pašalina nešvarumus ir baltymų nuosėdas. Naudojamas mechaniniam lęšių valymui.
  • Wöhlk Perfect Conditioner – tai antrasis lęšių priežiūros lygis. Jis naudojamas saugojimui. Puikiai drėkina ir dezinfekuoja kietus kontaktinius lęšius, užtikrina komfortą ir higieną.
 

Į skysčio sudėtį įeina:

  • Hydroxypropylmethylzellulose,
  • Poloxamer,
  • EDTA 0,1%,
  • Polyhexamethylen Biguanid 0,0004% buforiniame izotoniniame tirpale.
Daugiau informacijos
GamintojasZEISS
Prekės ženklasKiti
Prieinamumasiki 5 darbo dienų
Price per 100ml18,32 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml
Jūsų nuomonė