Eyeye Sil Lens 150 - 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 5 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

29,88 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Eyeye Sil Lens 150 lęšiai yra novatoriškas produktas, pasižymintis aukščiausia kokybe ir patogumu naudojimo metu. Šie lęšiai pagaminti iš naujausios kartos 3 kartos silikono hidrogelio medžiagos ir yra skirti kasdieniam naudojimui. Tai kontaktiniai lęšiai, skirti naudoti kas mėnesį.

 
Aukštas drėkinimo laipsnis - tai savybė, kurios dėka lęšiai pasižymi ilgalaikiu ir intensyviu drėkinimu, užtikrinančiu aukščiausią naudojimo komfortą ir apsaugantį nuo sausų akių sindromo.
Trečiosios kartos medžiaga - lęšiai sukurti remiantis modernia, trečios kartos silikonine medžiaga, pasižyminčia dideliu lankstumu. Dėl to jie dar greičiau prisitaiko prie akies ir yra tikrai patogesni naudoti.
Atsparumas taršai - moderni medžiaga yra labai atspari nešvarumų ir baltymų nuosėdų kaupimuisi, todėl lęšiai yra nepriekaištingai švarūs ir nepastebimi akiai net ir dienos pabaigoje.
Pagerintas deguonies pralaidumas - aukštos kokybės silikono hidrogelio medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai, pasižymi dideliu deguonies pralaidumo koeficientu. Dėl šios priežasties šis produktas suteikia ragenai nuolatinę prieigą prie deguonies ir taip palaiko gerą regėjimą.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - Eyeye Sil Lens 150
Apsauga nuo UV spinduliuotės - kiekviename iš lęšių yra UVA/UVB filtrai, kurie geba sugerti virš 90% kenksmingos saulės spinduliuotės.
Mėnesiniai lęšiai - vieną kartą pasirinktą lęšių porą galite naudoti visą mėnesį. Vienintelis dalykas, kurį reikia atsiminti, yra kiekvieną vakarą įdėti juos į indą su priežiūros skysčiu.
 

Eyeye Sil Lens 150 lęšių charakteristika:

 

Dėl to, kad Eyeye Sil Lens 150 lęšių gamybai buvo naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, jų paviršius yra itin atsparus bet kokių nešvarumų, nešvarumų, dulkių ir baltymų-lipidų nuosėdoms. Apsauginės savybės išlaikomos visą lęšių naudojimo laiką – nuo pirmos iki paskutinės dienos. Dėl 3 kartos silikono naudojimo Eyeye Sil Lens 150 lęšiai yra itin patogūs ir lankstūs naudojimo metu. Be to, jie turi apsauginį filtrą, kuris apsaugo akis nuo žalingo UV spindulių poveikio.

Be to, šie lęšiai pasižymi labai dideliu deguonies pralaidumu ragenai, o tai reiškia, kad galime mėgautis labai aiškiu ir neuždengtu regėjimo lauku, pasižyminčiu labai ryškiu ryškumu. Didelis lęšio drėkinimas, savo ruožtu, reiškia, kad galime džiaugtis labai geru lęšio drėkinimo laipsniu, o tai praktiškai reiškia, kad nekyla nemalonaus sausų akių efekto, kuris dažnai lydi kontaktinių lęšių naudojimo, pavojaus. Mažas kontaktinio lęšio kampas taip pat garantuoja aukščiausią komforto lygį ir apsaugą nuo sudirginimo ir paraudimo. Dėl išmaniojo daugiakampio lęšio krašto naudojimo Eyeye Sil Lens 150 puikiai prisitaiko prie akies formos ir dydžio, nesukeldamas diskomforto ir nemalonaus trinties pojūčio (stiklo spaudimo akies obuoliui).

 

Eyeye Sil Lens 150 lęšių privalumai:

 
  • Labai aukštas saugumo ir komforto lygis naudojimo metu;
  • Aukštas drėkinimo laipsnis (47%) ir filtras, apsaugantis nuo žalingo UV spindulių poveikio;
  • Jie nesukelia dirginimo ir sausų akių efekto – yra saugūs net ir labai jautrių akių žmonėms;
  • Puikus deguonies pralaidumas ir optimalus prigludimas prie akies;
  • Didelis atsparumas nešvarumams, bakterijoms, grybeliams ir baltymų-lipidų nuosėdoms ant lęšio paviršiaus;
  • Dėl mėnesinio lęšių keitimo režimo – prekė yra ekonomiška ir ekonomiška.
 

Objektyvo priežiūra:

 

Dėl to, kad produktas, kuris yra Eyeye Sil Lens 150 kontaktiniai lęšiai, yra skirtas kas mėnesį keisti ir kasdieniniam naudojimui, jie turi būti apsupti ypatingos higienos ir priežiūros. Kiekvieną vakarą, nuėmus lęšius nuo akių paviršiaus, juos reikia įdėti į specialų indą kontaktiniams lęšiams laikyti – pripildytą jų priežiūrai skirto skysčio, pvz., iš Clean Active serijos. Produktas turi būti laikomas sausoje ir tamsesnėje vietoje – vaikams ir naminiams gyvūnėliams nepasiekiamoje vietoje.

 

Eyeye Sil Lens 150 lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Eyeye lęšiai
Gamintojas BARNAUX
Sferinė galia nuo -8,00 iki -6,00 D (0,50 D žingsniais)
nuo -6,00 iki +6,00 D (0,25 D žingsniais)
BC 8,7
Skersmuo 14,0
Dk/t 187 x 10-9
Drėkinimas 47%
Medžiaga Filcon 1
Konstrukcija Daugiakampis lęšio kraštas
UV filtrai Taip
 

Taip pat žiūrėkite kitus Eyeye prekės ženklo mėnesinius lęšius

Daugiau informacijos
GamintojasBARNAUX
Prekės ženklasKiti
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 5 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Eyeye Sil Lens 150 - 6 vnt.
Jūsų nuomonė