Akiniai

View as Grid List

Prekių 1-248733

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-248733

Page
per puslapį

Korekciniai ir saulės akiniai

Akiniai yra daugelio žmonių kasdienio gyvenimo dalis. Skaičiuojama, kad apie 75% suaugusiųjų naudojasi kokiu nors regėjimo korekcijos metodu ir daugiau nei pusė jų nusprendžia nešioti akinius. Be to, 85% visų gyventojų reguliariai nešioja akinius nuo saulės. Tai vis dar populiariausias būdas pagerinti regėjimo kokybę ir apsaugoti akis nuo saulės spindulių bei užtikrinti komfortą saulėtomis dienomis.

Yra daug akinių

Tačiau praktinė akinių funkcija – ne vienintelė. Kitas ne mažiau svarbus bruožas yra dizainas. Šiais laikais akiniai, kaip ir papuošalai bei kiti aksesuarai, yra įvaizdžio elementas, o kruopščiai parinkti gali efektyviai pabrėžti grožio privalumus, kartu užmaskuoti jo trūkumus. Rasti tobulą porą padeda daugybė skirtingų formų, dydžių, spalvų akinių, taip pat kelių tipų rėmeliai ir daugybė naudojamų medžiagų. Akiniai skiriasi dėl:

 • tipas - akiniai nuo saulės ir receptiniai akiniai;
 • tikslinės grupės – moteriški, vyriški, unisex ir vaikiški akiniai;
 • forma – ovalios, stačiakampės, apvalios, aviatoriaus, keleivio, katės akys ir t. pasirinktiniai rėmeliai;
 • rėmo tipas - tvirtas, ant monofilamento, patentuotas ir prisegamas;
 • medžiaga – metaliniai, plastikiniai, titano, mediniai, polikarbonato ir net guminiai bei atmintinės rėmeliai;
 • spalvos – akiniai yra beveik visų įmanomų spalvų;
 • raštai – vienspalviai arba raštuoti rėmeliai.

Visų šių tipų akinius rasite Kodano parduotuvėje. Tiesa, kiekvienas, turintis šiek tiek noro, gali rasti tobulai pagal savo poreikius pritaikytus akinius. Raktas į sėkmę – žinoti, į ką atkreipti dėmesį renkantis rėmus ir kaip derinti atskirus jų elementus su mūsų grožio ypatybėmis. Visuotinai priimta, kad – nesvarbu, ar ranka siekiame akinius su receptiniais ar saulės akiniais – ryškesnius veido bruožus geriausia derinti su užapvalintais rėmeliais, o ovalų ir švelnų veidą pabrėžia smailūs akiniai. Savo ruožtu, jų spalva turėtų būti derinama su plaukų, akių, antakių ir veido spalva, taip pat prie dominuojančių drabužių spintos spalvų.

Receptinių akinių ir saulės akinių prekės ženklai

Parduodama daug įvairių prekinių ženklų gaminamų akinių, tiek atpažįstamų, tiek prabangiausių, tiek ir mažiau populiarių, tačiau siūlančių patrauklesnes rėmelių kainas. Tačiau verta žinoti, kad akinių kaina priklauso ne tik nuo konkretaus gamintojo prestižo, bet ir nuo gaminio kokybės, įskaitant naudojamų medžiagų klasę ir rėmelių kūrimo tikslumo laipsnį. Tarp populiariausių akinių yra:

 • Adidas akiniai – pirmiausia iš sporto pasaulio žinomas prekės ženklas, siūlantis itin funkcionalius ir madingus receptinius akinius bei akinius nuo saulės. Savo projektuose Adidas orientuojasi į maksimalų komfortą ir universalų, tačiau originalų dizainą, kurio dėka rėmai puikiai veikia daugumoje situacijų. Jie vienodai gerai atrodo kartu su sportine apranga, taip pat šiek tiek oficialesniu stiliumi.
 • Belutti akiniai – tai jaunas prekės ženklas, įkurtas 1998 metais, kilęs iš Italijos. Jo pavadinimas nurodo mažą kalnų miestelį, iš kurio kilę įkūrėjai. Nuo pat pradžių jis kelia vartotojų susidomėjimą aukšta kiekvieno atskiro akinių rėmelio kokybe, taip pat galimų modelių įvairove, kuriuose pirmauja klasikiniai subtilaus, nesenstančio dizaino akiniai. Prekės ženklo pasiūlymas skirtas ir damoms, ir džentelmenams, ir vaikams, o akiniai pagaminti iš metalo ir plastiko, kas leidžia patikti įvairiausio susidomėjimo skoniui.
 • Burberry akiniai – pagaminti iš gamintojo, turinčio ilgą, daugiau nei 150 metų istoriją. Jie yra elegancijos kvintesencija ir atitinka išrankiausių estetų ir estetų lūkesčius. Galimi tiek subtilūs, tiek išraiškingi rėmeliai, juos galima priderinti prie bet kokio grožio. Tuo labiau, kad prekės ženklas siūlo daugybę gražių, įvairių formų akinių ir akinių nuo saulės. Savo ruožtu, siekiant didžiausio patvarumo, pagrindinis dėmesys skiriamas kietų medžiagų naudojimui, kas jau daug kartų buvo įrodyta optiniuose gaminiuose.
 • Bvlgari akiniai – itališko meistriškumo įsikūnijimas. Elegantiškas ir prabangus. Nepakartojamas ir užkariaujantis vartotojų širdis visame pasaulyje. Mėgsta didžiausios kino žvaigždės, tokios kaip: Audrey Hepburn, Clarkas Gable, Sophia Loren, Gina Lollobrigida ir Marlena Dietrich. Galima įsigyti ir kaip receptinius, ir kaip akinius nuo saulės. Jūs tiesiog negalite jų ignoruoti!
 • Calvin Klein akiniai – žavūs visais atžvilgiais ir funkcionalūs. Jie yra gero pasirinkimo garantija, nepaisant to, ar jums labiausiai rūpi dizainas ar patogumas naudoti. Prekės ženklas orientuojasi į klasikines, ikoniškas formas, kurios puikiai tinka daugumoje situacijų. Prislopintos ir išraiškingos spalvos leidžia priderinti akinius prie jūsų skonio, grožio ir pagrindinių jūsų drabužių spintos spalvų.
 • Carrera akiniai - tai Austrijos prekės ženklas, turintis ilgą istoriją. Įkurta 1956 m., iš pradžių siūlė akinius sportininkams. Šiandien jis skatina platų pasiūlą, į kurią įeina įvairių formų, spalvų ir iš kelių skirtingų medžiagų pagaminti akiniai, įskaitant ne tik populiarų metalą ir plastiką, bet ir aukštos kokybės titaną. Carrera akinius galima apibūdinti kaip originalius, šiek tiek modernistinius ir tikrai puikiai pabrėžiančius unikalų vartotojo skonį. Originalus dizainas, aukšta darbo kokybė ir prekės ženklo reputacija lemia šių rėmų kainą, tačiau tai nėra kliūtis išrankiausiems vartotojams.
 • Disney akiniai – pasaka kiekviename aspekte! Jie buvo sukurti atsižvelgiant į jauniausius vartotojus ir jų poreikius. Štai kodėl jie yra labai patvarūs ir patogūs dėl savo rafinuotos formos ir dydžio. Jų yra daug gražių spalvų, kurios patraukia tiek mergaičių, tiek berniukų akį. Tai visų pirma akiniai nuo saulės, kurių vaidmuo – garantuoti vaikų akių apsaugą nuo saulės ir komforto pramogą lauke, stiprioje saulės šviesoje.
 • Dolce&Gabbana akiniai – tai vienas iš prekių ženklų, kurio pristatyti nereikia. Jis buvo rinkoje dešimtmečius ir užkariavo plačią auditoriją. Šiandien daugeliui tai yra elegancijos, jausmingumo ir beveik barokinio dizaino sinonimas, efektyviai pabrėžiantis sekso patrauklumą. Gamintojas savo pasiūlymą pirmiausia nukreipia moterims. Siūlomi akiniai nuo saulės, su kuriais drąsiai galėtumėte pasirodyti ant mados podiumo, jau nekalbant apie paplūdimį, miestą ar vakarėlį. Taip pat siūlomi receptiniai akiniai. Čia pirmauja vienos jausmingiausių katės akys, tačiau prekės ženklas pristato ir nemažą grupę nestandartinių akinių, džiuginančių savo formos originalumu.
 • Emporio Armani akiniai - jie pasižymi aukščiausia darbo kokybe ir geru stiliumi, galintys pakeisti visą stilizaciją ir net pačius kasdieniškiausius paversti elegantiškais ir prabangiais. Tai paprasti, minimalistiniai akiniai, kuriuose sumanus kirpimų subtilumo ir preciziškai išvystytų detalių derinys patraukia akį ir kelia susižavėjimą. Teisingai parinkti Emporio Armani akiniai nuo saulės – tai akiniai ne vienam sezonui, tinkantys prie kiekvienos aprangos ir progos.
 • Guess akiniai – išsiskiria neaiškia geometrija, tarp kurių yra ir apvalių, ir ovalių, ir stačiakampių, ir kvadratinių formų. Dėl subtilių, bet originalių dekoracijų šie akiniai yra atpažįstami ir unikalūs aksesuarai. Tai dažniausiai moteriški aksesuarai, atitinkantys didžiausių damų ir funkcionalistų poreikius. Jie leidžia jaustis taip, lyg eitumėte Prancūzijos gatvėmis ar pajūrio bulvarais.
 • Hugo Boss akiniai – tai dar vienas prekės ženklas, kurio pristatyti nereikia. Vienas iš labiausiai atpažįstamų Vokietijos gamintojų mados industrijoje, turintis beveik 100 metų tradicijas. Be kvepalų ir drabužių, jis siūlo didelį akinių nuo saulės ir receptinių akinių pasirinkimą tiek moterims, tiek vyrams, taip pat unisex variantą. Tarp jų yra nesenstantys, klasikiniai rėmeliai ir originalūs rėmeliai, pabrėžiantys unikalų vartotojo skonį. Juose dominuoja juoda spalva, kaip pati elegantiškiausia ir įrodanti, viena vertus, paslaptingumas, o iš kitos – stiprybė.
 • Karl Opti akiniai – šis prekės ženklas siūlo ir receptinius, ir akinius nuo saulės. Tarp jų yra prislopinti, klasikiniai rėmai ir neįprasti, traukiantys akį ir įsimintini. Tai didžiausių specialistų sukurti akiniai. Juose didelis dėmesys skiriamas darbo tikslumui ir tvirtų medžiagų bei dizaino naudojimui, atsižvelgiant į vartotojo patogumą ir estetinius poreikius. Karl Opti pirmiausia siūlo vyriškus akinius, daugiausia stačiakampio formos ir aviatoriaus varianto.
 • Lacoste akiniai – sukurti įmonės, įsteigtos labai seniai, 1933 m. Papuošti išskirtiniu krokodilo formos prekės ženklo logotipu, jie atpažįstami visame pasaulyje. Akiniai orientuoti į patogumą ir kokybę. Jie sujungia sportinį dizainą ir patikrintų medžiagų patvarumą. Nepaisant didelio funkcionalumo, jie atrodo elegantiškai ir gali būti sėkmingai naudojami ne vieną sezoną. Yra tiek receptinių, tiek apsauginių nuo saulės variantų.
 • Loretto akiniai – Loretto akiniai nuo saulės ir receptiniai akiniai yra labai įvairi gaminių grupė. Tai apima tiek klasikines formas, tiek prislopintas spalvas, tiek išties novatoriškus rėmelius, galinčius pabrėžti net neįprastiausią skonį. Prekės ženklas rodo, kad akiniai nebūtinai turi būti brangūs, kad būtų stilingi ir naudingi kiekvieną dieną. Ji siūlo vieną patraukliausių kainų, leidžiančių pasiekti platų klientų ratą. Loretto pasiūloje dominuoja moteriški akiniai, tačiau kažką sau gali rasti ir vyrai.
 • Marc Jacobs akinius – sukūrė amerikiečių mados dizaineris Marcas Jacobsas ir verslininkas Robertas Duffas. Nuo 2000 metų prekės ženklas savo rėmus nukreipia į jaunus žmones, ieškančius drąsaus ir originalaus gatvės stiliaus. Tai akiniai, leidžiantys išreikšti savo asmenybę ir sukurti originalų stilių kiekvienai progai. Galimi akiniai nuo saulės, pasižymintys drąsiomis formomis, plačia spalvų gama ir dideliu tikslumu kuriant net mažiausius elementus.
 • Marie Bocquel akiniai – vieni moteriškiausių parduodamų rėmelių. Tai ir akiniai nuo saulės, ir receptiniai akiniai, galintys pradžiuginti visas moteris – tiek besiorientuojančias į klasikinę eleganciją, tiek tas, kurios kreipia žvilgsnį į originalius rėmelius. Marie Bocquel pasiūloje dominuoja aptakios formos tamsiomis, prislopintomis spalvomis, o daugelis rėmelių turi papildomų dekoracijų, atitinkančių moterų pomėgį dekoracijoms. Rėmuose naudojamos geriausios medžiagos: plastikas, metalas ir net titanas. Dėl šios priežasties Marie Bocquel asortimente yra pigesnių ir brangesnių gaminių, tinkančių kiekvienam biudžetui.
 • Max Mara akiniai - jie išsiskiria unikaliu, itališku dizainu ir elegantiška, tačiau subalansuota išvaizda, kurios dėka rėmeliai puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Šie akiniai sukurti galvojant apie moteris. Jiems būdingas tikras koketiškumas, matomas supaprastintose formose ir subtiliuose susiaurėjimuose. Galimi plonesni ir storesni rėmeliai bei skirtingos spalvos reiškia, kad jų derinimas prie grožio tipo nėra problema.
 • Max&Joe akiniai – pagrįsti klasikiniu dizainu. Dėl to jie tinka bet kokiam stiliui ir yra nesenstantys; įsigytos per vieną sezoną išliks madingos dar bent keletą. Tai išraiškingi ir gana masyvūs rėmeliai, kurie puikiai priglunda prie veido ir suteikia jam išraiškingumo. Jie harmonizuojasi su visu įvaizdžiu ir verčiau neišsiskiria virš jo. Galimi daugiausia kaip unisex akiniai, tarp kurių kiekvienas – ir moterys, ir vyrai – ras kažką sau.
 • Michael Kors akiniai – tai vieni prabangiausių ir prestižiškiausių rėmelių, nes atkeliauja iš garsaus dizainerio mados namų. Šiuos akinius nešioja didžiausios žvaigždės ir jie nuolat pasirodo ant raudonojo kilimo. Pridedami prie kasdieninės įrangos, jie keičia kiekvieną stilių ir suteikia vartotojui malonų elegancijos ir neabejotino stiliaus pojūtį. Michael Kors akiniai yra daugybė formų ir spalvų. Yra tiek pilnų, tiek subtilių rėmelių, tarp kurių nesunkiai rasite labiausiai jūsų grožiui tinkančius.
 • MIU MIU akiniai – tai unikalus itališkas prekės ženklas, sukurtas pasaulyje žinomo mados dizainerio iš Milano Miuccia Prada. Jos sukurti akiniai nuo saulės ir receptiniai akiniai yra itin originalūs. Jie pasižymi neįprasta forma ir spalvų gausa. Šie rėmeliai skirti reiklioms, savo poreikius žinančioms moterims. Jie dera ne tik prie kasdieninio garderobo, bet ir prie pačių šventiškiausių stilių, sukurtų ypatingoms progoms.
 • Moretti akiniai – tinka visiems žmonėms, kurie nenori išleisti per daug pinigų reikalingiems korekciniams akiniams ar akiniams nuo saulės, o tuo pačiu nori apsiginkluoti geros kokybės rėmeliais, kurie leidžia koreguoti regėjimo defektus ar apsaugoti akis nuo saulė. Įvairus gaminių asortimentas leidžia rasti porą, pritaikytą individualiems poreikiams, o tvirtų medžiagų naudojimas ir kruopščiai sukurtas dizainas užtikrina naudojimo komfortą net ilgiau nei vieną sezoną.
 • Moschino Love akiniai - tobuli receptiniai akiniai ir saulės akiniai žmonėms, ieškantiems solidaus estetinio leidimo. Didelė galimų modelių įvairovė leidžia lengvai priderinti šviestuvą prie grožio, skonio ir poreikių. Į priimtiną kainą įeina ir patvarių medžiagų naudojimas, ir dizaino tikslumas, ir patraukli gaminio išvaizda. Dėl to Moschino Love akiniai pasiekia platų vartotojų ratą visame pasaulyje.
 • Nike akiniai – tiesiog taip! Rėmeliai tiesiai iš pasaulinio sporto mados milžino. Puikiai tinka visiems ieškantiems maksimalaus komforto ir stiliaus, tinkančio kasdien. Jie apima akinius moterims, vyrams ir vaikams. Prie to pridedama didelė unisex rėmelių grupė, tinkanti visiems, kurie patraukia akį. Šio prekės ženklo akinių atveju dominuoja minimalistinės formos ir prislopintos spalvos, kurios geriausiai dera prie kasdieninio garderobo.
 • Oakley akiniai – naujausių technologijų ir futuristinio dizaino derinys su neabejotinu stiliaus originalumu. Tai akiniai ypatingoms užduotims! Daugelyje modelių naudojama HD optika ir trijų taškų pritaikymas, kurio dėka vartotojas gauna aukščiausios raiškos vaizdą ir garantuoja kadro stabilumą. Puikiai tinka visiems žmonėms, kurie veda aktyvų gyvenimo būdą ir ieško akinių, kurie patikrintų ne tik darbe ir namuose, bet ir pasivaikščiojimo ar aktyvios kelionės metu.
 • Olivier X akiniai – pagal prekės ženklo idėją turi pabrėžti išskirtinį vartotojo stilių ir charakterį. Dėl to didelė estetinė turimų modelių įvairovė. Tarp jų tiek šviesių, tiek tamsių spalvų, tiek klasikinių ir neįprastų formų. Ieškote akinių iš ilgametes tradicijas turinčio gamintojo katalogo? Tai Olivier X. Rinkoje esantis nuo 1987 m., jau pirmaisiais veiklos metais savo gaminiais pataikė į Vokietijos prestižinio mados žurnalo Vogue viršelį.
 • Pepe Jeans akiniai – jiems būdingas kūrybiškumas ir originalumas. Tai ir minimalistiniai, ir klasikiniai rėmeliai, ir modernistiniai akiniai, tarsi iš ateities. Todėl tarp jų kiekvienas ras kažką sau. Dar labiau, jei jam reikia patikimo gamintojo tvirtų akinių. Pepe Jeans yra ikoninis prekės ženklas. Nuo pat pradžių daugiausia dėmesio skiria tendencijų kūrimui, o ne aklai esamoms sekimui.
 • Persol akiniai – prekės ženklas gimė daugiau nei prieš 100 metų Turine. Jį sukūrė fotografas ir gamintojas Giuseppe Ratti, jau esantis optikos rinkoje. Šie akiniai greitai tapo stilingo, elegantiško vyro simboliu. Iki šiol jie yra rankų darbo Italijos gamykloje ir juos dėvi tokios žvaigždės kaip Kristen Steward, Johnny Deppas ir Patrickas Dempsey. Iš pradžių jie buvo sukurti atsižvelgiant į augančius vairuotojų ir pilotų poreikius. Tačiau šiuo metu jie puikiai tinka tiek ant mados podiumų, tiek kasdieniame gyvenime.
 • Police akiniai – maištingumo ir pašalinių žmonių simbolis. Efektas įkvėptas Amerikos policijos pareigūnams būdingo stiliaus. Jie itin vyriški. Tai stiprybės ir pasitikėjimo savimi ikona. Pirmiausia galima įsigyti kaip aviatorinius ir apvalius akinius nuo saulės. Dėl daugybės lęšių spalvų juos galima lengvai priderinti prie konkretaus vartotojo stiliaus. Puikus dizainas, kuriame daug dėmesio skiriama kiekvienai detalei ir naudojant tvirtas medžiagas, virsta aukštos kokybės šviestuvais, galinčiais tarnauti ilgus metus.
 • Porsche Design akiniai – nors prekės ženklas pirmiausia žinomas automobilių pasaulyje, jis kuria ir prabangius akinius, kurie puikiai atrodo ne tik už vairo. Besidomintys gamintojo kataloge ras ir akinius nuo saulės, ir akinius su receptiniais akiniais, puikiai tinkančiais kasdieniam naudojimui ir šventiniam sezonui. Akį patraukia formos minimalizmas, o šviestuvo funkcionalumu įtikina prislopintos spalvos ir klasikinės formos.
 • Prada akiniai – tiesiai iš vienų seniausių Italijos mados namų. Jų tradicija siekia 1913 m. ir Mario Prada meniškumą. Prekės ženklo populiarumą šiandien lemia ir jo anūkė Miucci Prada. Šie akiniai pasižymi beveik tobula elegancija, išreikšta paprastumu ir maksimaliu formos rafinuotumu. Moterims yra rėmelių, kuriuose labiau akcentuojamas flirtas, pavyzdžiui, „katės akys“. Nors džentelmenai gali rinktis iš kvadratinių, stačiakampių ir ovalių klasikų bei ekstravagantiškų Matrix rėmelių.
 • Ralph Lauren akiniai – kalbant apie nesenstančius, stilingus akinius, Ralph Lauren prekės ženklo negali trūkti. Jo logotipas patraukia akį ir kelia asociacijas su prabanga ir prestižu net ir naujausių mados pasaulio tendencijų nepažįstantiems žmonėms. Šio gamintojo receptiniai akiniai pirmiausia skirti vyrams, o moterys taip pat gali rasti savo svajonių akinius nuo saulės. Dauguma rėmelių pasižymi šiuolaikišku minimalizmu, o net ir menkiausiomis detalėmis išgrynintas dizainas bei sumaniai formų ir spalvų įpakavimas paverčia šiuos akinius tikrai vertu dėmesio gaminiu.
 • Ray-Ban akiniai – vienas iš labiausiai atpažįstamų ir gerbiamų prekių ženklų siūlo akinius nuo saulės ir receptinius akinius. Tai itin įvairi produktų grupė, tarp kurių kiekvienas ras kažką sau, nepriklausomai nuo to, kokia spalva jam labiausiai patinka ar kokia forma labiausiai tinka veidui. Ray-Ban akinių kataloge yra tiek moteriškų, tiek vyriškų, unisex, tiek vaikiškų rėmelių, o pigesnių ir brangesnių gaminių prieinamumas leidžia įsigyti savo svajonių porą šio prekės ženklo rėmelių. Tai akiniai, kurie džiugina dešimtmečius ir džiugins dar daugelį metų.
 • Rodenstock akiniai – įrodytas funkcionalumas ir nesenstantis stilius. Jie patenkina daugumos vartotojų, ieškančių gerų akinių kasdien ir ne vieną sezoną, lūkesčius. Pagaminti iš geriausių medžiagų ir pagrįsti iki smulkiausių detalių išgrynintu dizainu, juos galima vadinti aukščiausios kokybės akiniais. Jiems būdingas įvairus dizainas, kuriame vis dėlto didžiausias dėmesys buvo skiriamas klasikai. Dėl šios priežasties yra daug stačiakampių, kvadratinių ir ovalių Rodenstock akinių, taip pat švelnių spalvų.
 • Santino akiniai – geri akiniai už gerą kainą? Santino prekės ženklas rodo, kad tai įmanoma! Prieinamos visiems, nepaisant jų biudžeto, jos pritraukia vis didesnę vartotojų grupę. Kaip rodo mūsų mėnesio produktų reitingas, jie yra vieni dažniausiai Kodano.pl parduotuvėje pasirenkamų rėmelių. Jie pasižymi dideliu spalvų, formų ir dydžių asortimentu, todėl tinka tiek vyrams, tiek moterims.
 • Tiamo akiniai – siejami su labai prieinamomis kainomis, po kuriomis vartotojas gauna lengvus, patvarius ir gražiai atrodančius rėmelius, idealiai tinkančius kiekvienam populiariausiam regėjimo defektui ištaisyti. Šio gamintojo kataloge dominuoja moteriški akiniai, tačiau yra ir plati unisex akinių grupė, tarp kurių kažką sau ras ir vyrai. Prekės ženklas orientuojasi į klasikines spalvas, tokias kaip auksas, sidabras ir bronza. Savo ruožtu formose dominuoja ovalūs, „katės akys“ ir apvalūs rėmeliai.
 • Tommy Hilfiger akiniai - tikrai amerikietiškas prekės ženklas iš aukščiausios klasės segmento. Didžiausi stiliaus gerbėjai siekia jos akinių. Įvairus pasiūla apima ir akinius nuo saulės, ir receptinius akinius. Moteriškas, vyriškas ir unisex variantas. Tai aukštos kokybės priedai, kurie pasakoja savo istoriją. Lengvi ir tuo pat metu elegantiški, jie puikiai tinka ne tik laisvalaikio, bet ir šiek tiek formalesnėse stilizacijose. Kruopščiai atrinkti jie tarnauja ilgai, ne vieną sezoną.
 • Versace akiniai – įmantrūs, novatoriški, nesenstantys ir visada madingi. Jie yra iš vieno seniausių ir prabangiausių prekės ženklų katalogo. Jie pateisina didžiausių estetų lūkesčius, kurie įrodo, kad akiniai yra ne tik regėjimo korekcijos forma, bet ir puošmena, kaip ir papuošalai. Funkcionalumu jie taip pat neatsilieka, nes dėl patvariausių medžiagų naudojimo ir rafinuoto dizaino yra itin patogūs nešioti ir tarnauti ilgai. Jie pasižymi dideliu spalvų ir formų prieinamumu tiek klasikinės elegancijos, tiek apgalvoto modernizmo tendencijoje.
 • Vogue akiniai – kaip iš mados žurnalo viršelių! Joms būdingas įmantrus, prabangus, o kartu ir labai įvairus dizainas, pirmiausia orientuotas į moterų skonį. Taigi didelis rėmelių, tokių kaip katės akys, musės ar drugeliai, prieinamumas. Prekės ženklas siūlo ir pačius klasikiniausius variantus – stačiakampius, apvalius ir ovalius, taip pat tikrai futuristinius – su permatomu rėmeliu arba neoniniais akiniais nuo saulės. Vogue tikrai nustato tendencijas!
 • WALKER akiniai - patikrintas receptinių akinių prekės ženklas, įdomus ypač tiems, kurie ieško akinių už priimtiną kainą ir kuriems svarbiausias gaminio patikimumas, o geidžiamiausia rėmelių išvaizda yra tokia, kuri tinka kasdienai vaizdas. Prekės ženklo WALKER pasiūloje dominuoja vyriški akiniai su receptiniais akiniais, įskaitant klasikinių formų (stačiakampius, aviatorinius ir ovalius).
 • William Morris akiniai – tikrai britiško stiliaus. Jie suteikia iškalbos ir elegancijos bet kokiam, net ir įprasčiausiam stiliui, taigi ir pasitikėjimo savimi bei jūsų stiliumi. Juose dera modernumas ir vintažinis elementas. Jie – nuoširdžios aistros ir meilės kuriant akinių rėmelius rezultatas. Būtent dėl to vietinis mažas prekės ženklas išaugo iki pasaulinio dydžio ir sulaukė vartotojų pripažinimo visame pasaulyje.
 • Woodys Barcelona akiniai – sukurti iš meilės medžiui. Ar jums artima ekologinė tendencija? Tada jums tikrai patiks! Jie yra iš Ispanijos prekės ženklo katalogo, kurį įkūrė Josep Dosta. Kūrėjas skelbia, kad jo rėmus užkariaus pozityviai susisukę žmonės, ieškantys kažko daugiau, nei siūlo pagrindinė mada. Akinių kūrimui naudojamos žaliavos yra iš sertifikuotų pasėlių, o didelis darbo tikslumas kartu su kruopščiai apgalvotu dizainu lemia patvarius, lengvus ir stilingus rėmelius.

Žiūrėkite akinių tipus dėl korekcijos ir apsaugos nuo UV spindulių:

Peržiūrėkite akinių tipus pagal tikslinę grupę:

Peržiūrėkite akinių tipus pagal jų formą:

Žiūrėkite akinių tipus pagal medžiagą, iš kurios pagaminti rėmeliai: